Портфоліо Ковальчука Володимира з теми

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Трудове право

Назва проекту

Твоє майбутнє - це праця

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Економіка, охорона праці.

Вік учнів, клас

15-16 років, перший курс.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект планується на 1 курсі при вивченні питань з трудового права.Ця тема є актуальною, бо допомагає учням ПТНЗ зрозуміти свої права та обов'язки в трудовій діяльності.Учням пропонується долучитися до дослідження після проведення опитування,за допомогою якого вчитель визначає рівень знань по даній темі.Після чого учні об’єднуються у чотири групи і працюють за окремим тематичним планом.Протягом дослідження відбувається контроль управління проектом. Заключним етапом проекту буде створення презентації з результатами досліджень та висновками проекту.

План вивчення теми(вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів , яку учні використовують протягом всього процесу роботи та пропонує, в залежності від можливостей класу форму З-Х-Д та організаційну діаграму. Оцінювання здійснюється вчителем за планом оцінювання щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів та навички 21 століття .Також вчитель проводить опитування "Що я знаю про трудове право" до проведення проекту, в якому наводяться можливі результати учнів після проведення проекту. Для того, щоб дізнатися чи покращився в учнів рівень знань після проведення проекту проводиться повторне опитування.Результати вносяться до таблиці контрольне оцінювання опитування.

Учні з самого початку роботи над проектами використовують журнал спостережень,щоб мати можливість оцінити свою діяльність до оцінки вчителя, контрольний список для презентації , щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні.Також для оцінювання організації в групах та навичок, які здобувають учні під час розробки проекту, учні використовують самооцінку спільної діяльності

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На перших етапах учні знайомляться із завданням - вчительською презентацію, вивчають запропоновані вчителем питання.Учням пропонується ключове та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять.Здійснюється обговорення інформаційних джерел, які використовуватимуться в процесі розробки проекту, після чого вчитель представляє учням контрольні списки оцінювання робіт, які містять огляд очікувань від створеної ними роботи і проводить їх обговорення з подальшим удосконаленням.Для проведення подальшої роботи учні ділять на такі мікрогрупи: Перша група Виконує пошук основної інформації, законів,схем і таблиць з обраної теми в мережі Інтернет, займаються його оформлення. Друга група Пошук додаткого цікавого матеріалу, статистичних даних,реальних прикладів в мережі Інтернет, його оформлення. Третя група Займаються створенням і оформлення презентації, її змістовним оглядом, захистом, розглядом можливих коментарів. Четверта група Готує питання дискусивної тематики, які будуть обговорюватись всім класом після показу презентацій. На слідуючому етапі учні узагальнюють та систематизують отримані результати між собою, діляться враженнями і ідеями.Показують результат своїх досліджень-презентацію. Для забезпечення спільної роботи, узгоджених дій під час проведення дослідження,розподілення обов’язків та надсилання проміжних матеріалів учні використовують Skype.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ковальчук Володимир

Фах, навчальний предмет

Правознавство, історія

Навчальний заклад

Житомирський Професійний Політехнічний Ліцей

Місто\село, район, область

Житомир

Контактні дані

Zhigalow69@gmail.com 0632782307

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери