Портфоліо Климова Г.І. Спорт

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Альтернативный текст для изображенийАльтернативный текст для изображений

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, фізична культура, ОБЖ (основи здоров'я), людина і суспільство, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Спорт

Вік учнів, клас

12-13 років

План вивчення теми

Стислий опис проекту

Навчальний проект передбачає знайомство учнів 7 класу з історією розвитку спорту та його види,познайомляться з головними спортивними подіями 2012, підготовкою олімпійського резерву, навчаться правильному ставленню до свого здоров’я та його збереження та його покращення, зможуть дослідити , як впливає спорт на їх власне життя, зможуть розробити власні підтеми.

Повний План вивчення теми

План

Приклад буклету

963.png369.png

Приклади презентацій

Учнівська презентація

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими для однокласників В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про місцеві комерційні структури Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про місцевих спортсменів, добираючи відповідну інформацію за допомогою фото,графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних Формування в учнів здорового способу життя, розповсюдження інформації про спортивні досягнення та шляхи , завдяки яким їх можна досягти, знайти відмінності та схожість їхнього життя та життя людей, про яких вони дізналися Учні зможуть визначати основні види спорту, в яких беруть участь спортсмени на олімпіадах та формувати основні моменти здорового способу життя,запобігання травматизму та превентивного збереження здоров’я у повсякденному житті, під час змагань, тощо. - працювати, як вчені з планування,проведення досліджень, аналізу та написання звітів проведених пошуків інформації.

Опис оцінювання

На початку проекту використовується: 1.Перегляд презентації вчителя та її обговорення 2.Мозкова атака 3.Обговорення Основних запитань Використовуємо інструмент Опитувальник/тест Таблиця «ЗХД» (Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався Впродовж роботи над проектом використовуємо Анкетування Консультації Використовуємо інструмент Анкета Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки Демонстрація (захист проекту), презентація Форма оцінювання публікації, презентації (продукту)

Діяльність учнів та вчителя

Вступна презентація може допомогти з’ясувати навчальні потреби учні, коли кожна дитина знайде відгук в своїй душі на інформацію, спираючись на свій досвід відвідування спортивних змагань, занять ними в позаурочний час, з опорою на інформацію мас-медіа і коли кожному захочеться поділитися своїм досвідом та враженнями. Діти знаходять в Інтернеті матеріали по історії розвитку спорту в різних країнах, види спорту,основні спортивні події 2012 року, олімпіаду в Лондоні та про отримані здобутки і спортсменів України. Інформацію про одеситів – учасників змагань, чемпіонів, призерів. Цікаві факти із спортивного життя(фото, картинки, інформація). Збирають інформацію, хто і де займається спортом в групі, класі, Як спорт може покращити їх життя та його якість. Після створення вчителем прикладу учнівської роботи, учні будуть використовувати його як макет для розробки власних питань за темою уроку: 1. Історія виникнення Олімпіад; 2. Які бувають олімпіади та види спорту, в яких спортсмени приймають участь. 3. Країни і видатні спортсмени; результати олімпіади – 2012: країни – переможці, кількість медалей (золото, срібло, бронза). 4.Здобутки спортсменів України, одеситів-наших співвітчизників, зокрема. 5.Зайнятість учнів групи, класу різними видами спорту та їх досягнення. 6.Як заняття спортом та його безпека впливають на стан здоров’я, покращення якості життя,змінюють світогляд людини.

Оцінювання не є одноразовою подією, а скоріше безперервним процесом упродовж виконаннями учнями проекту. Оцінювання початкових знань та навичок (оцінювання навчальних потреб учнів) та оцінювання впродовж всього виконання проектів лежить в основі оцінювання проектного навчання та забезпечують для учнів можливість продемонструвати свої знання багатьма способами.

Упродовж навчання за методом проектів необхідно постійно і систематично за допомогою формуючого оцінювання вчитель збирає інформацію про те, як просувається навчання учнів та наскільки успішно вони навчаються. Вчитель слухає дискусії, які ведуть учні у малих групах, спостерігає за учнями, які працюють над запланованими вправами та за тим, як учні самі планують свої навчальні завдання, а також спостерігає за тим, як учні ставлять запитання під час роботи. Вчитель регулярно залучає учнів до збору та перевірки відомостей про їхнє навчання, які допомагають їм ставати відповідальними, самостійними та незалежними учнями. Підсумкове оцінювання, яке проводиться наприкінці навчальної теми або проектів, допомогти отримати важливу інформацію щодо всього процесу навчання, яка потрібна для аналізу організації та проведення навчання. Вчитель може знайти слабкі місця викладання курсу, над якими необхідно попрацювати більш ґрунтовно протягом майбутніх навчальних тем та вже з майбутніми учнями. Учні можуть визначити свої проблемні місця та поставити цілі щодо свого подальшого навчання.

З метою залучення учнів до процесу оцінювання вчителі повинні забезпечити учнів наступним:

• Чіткими критеріями оцінювання до початку виконання проектів • Моделями та інструкціями для високоякісної роботи • Можливостями для здійснення моніторингу (відслідковування ходу) власного просування учнів у навчанні • Засобами надання конструктивного зворотного зв’язку іншим учням та можливостями отримання оціночної інформації від інших учнів для того, щоб покращити свою виконану роботу і діяльність • Надати достатньо часу для представлення результатів та поліпшення процесів і продуктів • Підтримкою для формування учнями власних нових завдань для їх майбутнього навчання


Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Галина Климова

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

ОЗОШ № 80

Місто\село, район, область

місто Одеса, Одеська область

Контактні дані

тел 772 4561

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27/09/2012 - 07/09/2012

Місце проведення тренінгу

Одеська загальноосвітня школа № 80

Тренери

Демченко Світлана Миколаївна