Портфоліо Клименко Світлани Сучасні субкультури

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Сучасні субкультури

Буклет

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

світова література, історія, географія, ОБЖ, інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект на тему «Сучасні субкультури» пропоную для учнів 7 класу з декількох предметів шкільного курсу: світової літератури, історії, географії, ОБЖ, інформатики. Мета: дослідити значення сучасних субкультур та їх вплив на формування життєвих орієнтацій підлітків. Діяльність учнів буде організовано за методом проекту. Діти отримують завдання: з’ясувати які субкультурні групи існують в Україні; проаналізувати причини походження субкультур; визначити місце цих субкультур для суспільства.Підсумком роботи над проектом буде презентація, публікація учнів та створена ними Wiki-сторінка.

План вивчення теми (вставити файл)

[План вивчення теми]


[План впровадження проекту]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного. Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами.

На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаємо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Google: Вхідне тестування

Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковому штурмі, заповнюють документ Word "Моніторингове оцінювання"

Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті (документ Word): Вихідне оцінювання

Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя. Підсумок роботи над проектом викладається на вікі-сторінці учнів: Вікі-сторінка учнів в проекті "Сучасні букультури"

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Проект на тему «Сучасні субкультури» пропоную для учнів 7 класу з декількох предметів шкільного курсу: світової літератури, історії, географії, ОБЖ, інформатики. Мета: дослідити значення сучасних субкультур та їх вплив на формування життєвих орієнтацій підлітків. Діяльність учнів буде організовано за методом проекту. Вчитель готує такі дидактичні матеріали:

Вхідні матеріали

Моніторингове оцінювання

Вихідні матеріали


На початку роботи пропоную учням переглянути презентацію вчителя.Діти отримують завдання: з’ясувати які субкультурні групи існують в Україні; проаналізувати причини походження субкультур; визначити місце цих субкультур для суспільства. Учні розподіляються на три групи: пошуковці, дизайнери, фотографи. Кожна група отримує індивідуальне завдання. Група «Пошуковці» займаються пошуком і підбором необхідних для проекту матеріалів та документів; Група «Дизайнери» займається оформленням цих матеріалів; Група «Фотографи» займається фотографуванням та підбором фото для проекту.

Учні створюють презентацію учня з даної теми для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості в презентації, щоб навчитися стисло і зручно інтерпретувати результати досліджень.

Двоє сильних учнів створюють публікацію 1, публікацію 2 для того, щоб навчитися аргументовано доводити власну думку, навчитися правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, вчаться ілюструвати ідеї, думки зображеннями, схемами, малюнками. Вони вчаться спілкуватися з іншими школярами з інших країн та світу, набувають і використовують знання відповідного етикету спілкування, вчаться посилатися на використані джерела інформації.

Підсумком роботи учнів над проектом буде Вікі сторінка учнів у проекті Сучасні субкультури

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Клименко Світлана Вікторівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики


Навчальний заклад

Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Ордо-Василівка, Софіївський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

e-mail: klimenkosvi@gmail.com

Відомості про тренінг

Intel 10

Дати проведення тренінгу

19.11-24.11.2012

Місце проведення тренінгу

м.Дніпропетровськ

Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна

Луньова Юлія Олексіївна