Портфоліо Кирилюк В.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Зміцнення здоров'я

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоровя

Вік учнів, клас

1-4 класи,6-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основна ідея проекту полягає у розвитку навичок мислення високого рівня, а саме:навчити учнів збирати інформацію, яка впливає на здоров'я, сорт, сон, здорове харчування та інші фактори, аналізувати та класифікувати їх;висувати гіпотези та ідеї; обговорювати результати досліджень. Отримавши завдання з учительського веб-сайту, учні, повинні відшукати інформацію в Інтернеті про здоровий спосіб життя, підготувати свої власні презентацію, публікацію та веб-сайт

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснювалось протягом усього проекту. Я оцінювала учнів, учні оцінювали самі себе, оцінювали своє власне мислення та продукти, які самі створювали. Для підтримки самостійної роботи учням надавались відповідні інструкції (Інструкція для пошуку інформації у мережі Інтернет).Проводився захист проекту і навчальна презентація .

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Розглядають разом з учителем питання з використанням вчительської презентації: 1. Чому потрібно правильно організовувати свій вільний час? 2. Як правильно харчуватися? 3. Якому виду спорту слід надавати перевагу? 4. Учням пропонується робота над проектом, а для цього потрібно дати відповідь на контрольні запитання. 5. Вчитель демонструє презентацію про авторські права і звертає увагу учнів на необхідність його дотримання. 6. Учні об’єднуються в малі групи та організовують розподіл завдань для виконавців. 7. Кожна група аналізує правила здорового способу життя. 8. Учні знайомляться з правилами харчування, проведення вільного часу. 9. Учні роблять дослідження веб-сайтів про вислови та цікаві факти про здоровий спосіб життя, знаходять потрібний теоретичний матеріал та малюнки, що стосуються теми проекту. 10. Учитель створює мережевий опитувальник для оцінки знань учнів. 11. Вчитель на основі демонстрації прикладу учнівського блогу показує можливість учням ділитися результатами досліджень. 12. Учні досліджують матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації. Добирають ілюстрації відповідно змісту. Під керівництвом вчителя вчаться розробляти презентації. Створюють презентацію в програмі Power Point. 13. Вчитель розробляє форму оцінювання учнівського проекту і з критеріями оцінювання знайомить учнів. 14. Для диференціації навчання при оцінюванні знань учнів створюються тестові завдання по рівнях – для обдарованих учнів та учнів, що мають проблеми з навчанням. 15. Для фасилітації навчання вчитель створює презентацію у якій дає учасникам проекту чіткі вказівки по кроках як працювати над проектом, та вказує, що повинно бути кінцевим результатом роботи. 16. Учні планують створення публікації за результатами досліджень у вигляді інформаційного бюлетеня. 17. Знаходять інформацію із мультимедійної енциклопедії та здійснюють опитування своїх однолітків. 18. Навчаються створювати публікацію у програмі Publisher. Роздрукована публікація поміщається на інформаційному стенді за два тижні до закінчення проекту. 19. Учні вчаться створювати веб-сторінки, на яку розміщують інформацію про свій проект. 20. В результаті створення веб-сторінки учні зможуть отримати собі друзів і співрозмовників у даній галузі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Кирилюк

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів, основи здоровя.

Навчальний заклад

Строковецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Місто\село, район, область

С. Строки, Теофіпольський район Хмельницької області

Контактні дані

kirilyuk1966@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24-28 березня 2014р.

Місце проведення тренінгу

Строковецька ЗОШ І –ІІ ступенів

Тренери

Яцюк Зоя Марківна