Портфоліо Кавки Іванни Мар’янівни з теми""

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Назва навчальної теми

"Шукайте посмішку Джоконди – вона ніколи не мине…"

Основні та другорядні(дотичні)навчальні предмети

Світова література

Інші навчальні предмети,що стосуються цієї теми:інформатика,образотворче мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

Р.Бредбері"Усмішка".Знищення природи,цивілізації і культури як наслідок бездуховного науково-технічного прогресу.

Вік учнів, клас

11-12років,6 клас

Стислий опис

Даний проект поєднує чимало проблем, пов’язаних не лише із навчальними предметами. Під час роботи над проектом учні заглибляться в етичні та моральні проблеми нищівного впливу бездуховності на життя людини ,з’ясовують причини знищення цивілізації в новелі «Усмішка».Окрім цього, робота над проектом сприятиме формуванню у школярів розуміння найвищої цінності життя, виробленню переконання про необхідність переборювати труднощі та проблеми.

Повний план вивчення теми

План вивчення теми

План реалізації проекту

План реалізації проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Основними навчальними цілями для учнів є поглибити знання з даної теми, формувати та розвивати навички самостійно опрацьовувати матеріал, швидко та ефективно шукати інформацію, вдосконалювати вміння використовувати комп’ютерні технології. Проаналізувати новелу Р.Бредбері «Усмішка» у культурологічному контексті, показати вплив Леонардо да Вінчі на творчість письменника, визначити гуманістичні ідеї твору та його художню своєрідність; Виховувати любов до краси, мистецтва , відповідальність за майбутнє людства. Ефективно формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання. Правильно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Використовувати комп’ютерну технологію як інструмент для дослідження, оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання. Демонстрація можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами, гнучкість та готовність до здійснення спільного завдання, відповідальність за результати спільної роботи. Для представлення мультимедійних презентацій [1] потрібно використовувати короткі або неповні речення - тези; різноманітні мультимедійні елементи: зображення, звуковий супровід, відео, гіперпосилання та розподіляти час, ефективно спілкуватися, робити обґрунтований вибір. Учні ознайомлюються з формою оцінювання учнівських проектів для того, щоб об’єктивно оцінювати на веб-сайти або документи, вбудовані документи тощо. Коли учні працюють в малих групах у них формуються навички співробітництва, вміння планувати свою роботу.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи відповідні методи оцінювання. Формуюче оцінювання проходить за допомогою форми ЗХД таблиці, діаграма , опитування. Організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують,контрольний список для вікі , щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використають Бланк самооцінювання результатів роботи в проекті, щоб здійснити самооцінку роботи в проекті. Також використовується форма оцінювання для роботи на вікі-сайті .

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

До початку навчального проекту усі учні повинні прочитати новелу Р.Бредбері «Усмішка». При перегляді презентації та публікації вчителя учні ознайомлюються з темою, обговорюються ключові та тематичні запитання. Далі відбувається оцінювання вчителем їхніх навчальних потреб. Учні шукають інформацію в Інтернеті. Оскільки відомості та дані, які розміщуються в Інтернеті, ніким не контролюються, учні мають навчитися аналізувати ці ресурси щодо точності, достовірності та відповідності обраній темі,а також оцінити публікацію та презентацію . Запропонувати учнями заповнити спеціальні форми оцінювання ресурсів. Навчання учнів такому критичному оцінюванню вікі-сторінок є корисним. Учнів необхідно також ознайомити із законами про авторське право. Учні об’єднуються в групи і виконують свої завдання.

wiki-сторінка учня1959

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кавка Іванна Мар'янівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель світової літератури

Навчальний заклад

Долинська спеціалізована школа I-III ступенів №6

Місто\село, район, область

м. Долина Долинський район Івано-Франківська обл.

Контактні дані

0978888888

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18 червня - 22 червня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6

Тренери

Тюшко Тетяна Іванівна