Портфоліо Кабаченко Ельвіра Яківна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Різні способи доведення теореми Піфагора


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, інформатика, історія, астрономія.

Вік учнів, клас

13 - 14 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні досліджують різні способи доведення т. Піфагора. Учні знайомляться зрізними видами задач яки розвьязуваються за допомогою т. Піфагора.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Інтернет», діаграми Вена та таблиці З-Х-Д. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитися з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних запитань проекту "Інтернет. За і проти". За допомогою таблиці З-Х-Д виявляємо рівень інформованості учнів з даної теми. Ми живемо в інформаційному суспільстві. Величезні об’єми інформації ми отримуємо з різних джерел, а особливо з Інтернет. Як не загубитися в цих потоках інформації? Як навчитися швидко і правильно аналізувати отриману інформацію? Для отримання відповіді на поставлені запитання, після перегляду презентації вчителя, учні проводять підготовчу роботу: об’єднуються в групи «Історикі» «Теоретики» «Практики». Група «Історики» знаходять легенди і джерела дискусій, Група «Теоретикии» - шукають рзі способи доведення теореми Піфагора. Група «Практикиі» застосовують т.Піфагорф до розвязування задач задачи практичного змісту Вчитель консультує, направляє і допомагає учням в процесі дослідження. Для більш успішного виконання учнями проекту вчитель створює форми само- і взаємооцінювання блогу, контрольний список для блога та контрольний список самоспрямування у навчанні. Документи з фасилітації допомагають учням більше зануритися в проблему і викликають їх на спілкування, на постановку цікавих запитань. Висновки, які зроблять учні в свій презентаціі., допоможуть їм в майбутньому більш відповідально ставитися до інформації з Інтернету, реально і швидко оцінювати інформацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кабаченко Ельвіра Яківна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики

=Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа I - III ст. №7

Місто\село, район, область

м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

kabachenko24@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12 - 24 червня 2017 р.

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна