Портфоліо Зімненко Ірини Олександрівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Історія небесного каменю

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія

Вік учнів, клас

16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тема за програмою «Залізо. Ферум». Під час цього проекту учні повинні дослідити залізо, його історичний розвиток та використання в повсякденному житті. Проект спрямований на розвиток самостійності та пошукової роботи дітей. Десятикласники мають з'ясувати, що таке «залізо», чому його називають небесним каменем, його історію виникнення, значення та використання в житті людини. Діти вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, користуючись літературою, Інтернетом. У проектній діяльності використовують можливості сервісів веб 2.0( вікі, блоги, електронну пошту, ГуглДокс). Результатами своїх досліджень діляться з однокласниками та батьками.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження і реалізації теми проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування. Форму З-Х-Д учні заповнюють під час презентації учителя. Учні утворюють групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюють критерії оцінювання їх проектної діяльності у ході роботи над проектом. Учитель оцінює вміння дітей обирати потрібні веб-ресурси. За допомогою форм оцінювання учитель оцінює продукти проектної діяльності. Під час консультації використовуються підказки для правильного спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення проекту проводиться презентація результатів проектної діяльності учнів, проводиться самооцінка та взаємооцінка діяльності учнів. Оцінка проектів, результатів проектної діяльності. Після закінчення проекту проводиться презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Інструменти оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою анкетування, опитування. Учні знайомляться з презентацією вчителя, дізнаються про цілі та завдання проекту. За допомогою мозкової атаки складають план вивчення теми. Упродовж роботи над проектом учні виконують формуючі завдання, виконують дослідницьку роботу в групах, проводять само оцінювання матеріалів. Наприкінці роботи над проектом група учнів створює підсумкову презентацію для захисту проекту. Дають відповідь на ключові питання проекту. Оцінюють результати своєї роботи за допомогою критеріїв, які розміщені у таблиці для само- та взаємооцінювання.

Діяльність вчителя

Діяльність учнів

Відомості про автора

Про мене

Файл:Фото-Зімненко1-150x150.jpg
Ірина Олександрівна

Прізвище, ім’я, по батькові

Ірина Олександрівна Зімненко

Фах, навчальний предмет

вчитель хімії, заступник директора з НВР,

Навчальний заклад

Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

Місто\село, район, область

смт. Томаківка, Томаківський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

zimnenko.ira@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Томаківський район, Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, 06 - 18 червня 2016 року

Дати проведення тренінгу

06/06/2016 - 18/06/2016

Місце проведення тренінгу

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1


Тренери

Врубльовська Г.О.