Портфоліо Зуєнко Оксани з теми "Паперові дива"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Витинанки круглої форми»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет декоративно-прикладного напрямку позашкільного навчального закладу – «Витинанка».

Вік учнів, клас

Учні І рівня навчання основного рівня – учні 9-12 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В проекті беруть участь учні І рівня навчання (учні 9-12 років), Тема: «Витинанки круглої форми», підтема - «Вивчення берегів витинанок – маківки, зірочки, гребінчики», теоретичні та практичні уроки, дослідження походження та місцезнаходження витинанок, вивчення берегів витинанок, їх класифікацію. Учні беруть на себе роль вчителів, проводять анкетування. Продукт діяльності – навчальні та творчі роботи з витинанки, анкети-опитувальники, розміщують свої результати роботи на вікі-сторінці.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Щоб визначити знання учнів, вчитель на початку проекту проводить оцінювання навчальних потреб учнів. Потрібно представити презентацію по темі проекту, учням потрібно заповнити організаційну діаграму та таблицю З-Х-Д. Під час усього проекту учням потрібно вести журнал досліджень, створити вікі-сторінку, проводити оцінювання своєї роботи та результатів за допомогою контрольних списків та форм оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над проектом учнів потрібно ознайомити з навичками 21 століття та методом проекту. В цій роботі допоможе буклет, буклет. Навчання по темі розпочинається з бесіди з учнями. Потрібно задати учням ключові запитання по темі (Що таке витинанка? Які є види круглих витинанок?) Наголосити на тому, що під час проекту учні будуть вивчати це питання, розроблятимуть план проекту та працювати в проекті в різних формах над цією темою, результатом якої буде їх презентація. З учнями потрібно обговорити електронні та друковані ресурси для збору даних. Під час проекту учні роблять опитувальники, діаграми, діаграми, виконуючи своє дослідження. Вчитель з’ясовує навчальні потреби, знання та навички учнів за допомогою таблиці З-Х-Д, діаграм, опитувальників на блозі вчителя. На початку роботи над проектом доцільно показати учням вчительську презентацію та буклет для кращого розуміння учнями змісту, завдань та цілей проекту. Це налаштовує учнів на подальшу роботу. Учні повинні вести журнал досліджень, що допоможе їм досягти потрібного результату – створення бюлетеню та своєї презентації. Учні і вчитель також повинні постійно проводити оцінювання своєї роботи. Протягом всього проекту вчитель повинен проводити інструктаж та бути поряд із своїми учнями, бути фасилітатором навчального процесу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Зуєнко

Фах, навчальний предмет

Вчитель образотворчого мистецтва, заступник директора з навчально-виховної роботи, витинанка

Навчальний заклад

Фастівська школа народної майстерності Фастівської міської ради Київської області

Місто\село, район, область

м. Фастів, Київська область

Контактні дані

intelzuenko_на_qmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.10.2014-31.10.2014р.

Місце проведення тренінгу

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

Тренери

Семендяй Оксана Миколаївна, Грищенко Алла Павлівна