Портфоліо Зубленко Оксана Анатоліївна для учнів 2 класу, тема проекту "Не зривай первоцвіти!"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Не зривай первоцвітів!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

7-8 РОКІВ.2 КЛАС

Стислий опис проекту

Проект передбачає спостереження учнів за ранньоквітучими рослинами навесні. Проведення дослідження, опис,формулювання висновків ,створення в групах презентацій своїх робіт,ознайомлення з ними батьків,вчителів,учнів інших класів,громадськість міста.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж усього навчального проекту. До початку роботи вчитель використовує вступну презентацію, щоб визначити навчальні потреби та навчальні цілі. Створюється асоціативний кущ до слова –первоцвіти, починає заповнюватися перша колонка таблиці «з-х-д». Вчитель попереджає учнів,що підсумкова робота буде оцінюватись за контрольним списком. Знайомляться з формою оцінювання групової роботи. Впродовж самостійної роботи над проектом діти оцінюють роботу за формою оцінювання групової роботи і здійснюють самоконтроль за роботою, використовуючи контрольний список підсумкового оцінювання. Наприкінці роботи учні показують свою фотогазету, яка оцінюється за контрольним списком, дозаповнюють таблицю «З-Х-Д»,щоб оцінити свої досягнення, форму оцінювання групової роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя Діяльність учнів
Вчитель ставить цілі і завдання для роботи.

Формує групи по 4 учні, Показує стартову презентацію,оголошує групі ролі, правила користування Інтернетом. На батьківських зборах розповідає про проект,залучає батьків. Консультує в ході роботи,оголошує чіткі критеріїї оцінювання учнівських робіт. Оцінює фотогазету за контрольним списком,групову роботу за формою роботи в групі

Ставлять перед собою цілі і завдання в групі,розподіляють ролі-фотограф,літератор, дослідник,художник,

Спостерігають за квіткою, описують зміни у щоденнику с постережень,фотографують процес, роблять висновки. Шукають додаткову інформацію в Інтернеті за ключовим словом підказаним вчителем . Працюють у текстовому та графічному редакторі, Створюють малюнки та казки,вірші,загадки про рослину первоцвіт, Відредаговують весь матеріал і роздруковують, Підбирають музичний супровід. Презентують фотогазету, З допомогою батьків розповсюджують її у школі,громадських місцях, Оцінюють роботу групи і свою роль у ній. Звіряють свої дії за контрольним списком.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Зубленко Оксана

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Спеціалізована школа №239

Місто\село, район, область

м.Київ Оболонський район

Контактні дані

oksana.zub1276@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього". м. Київ, Оболонський район, 10-15 червня 2013 року

Дати проведення тренінгу

10-15.06.2013

Місце проведення тренінгу

Ліцей № 157

Тренери

Дармограй Вероніка Анатоліївна

Васяніна Олена Анатоліївна