Портфоліо Заянчківського Ігоря з теми

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Вплив електромагнітних полів та випромінювань на організм людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, Інформатика

Навчальні цілі

Учні мають формувати навички створення мультимедійної презентації про шкідливий вплив електромагнітного випромінювання на організм людини, учень здатний спостерігати прояви магнітних явищ у природі; оцінити історичний характер становлення знань про електрику й магнетизм; робити висновок про соціальну обумовленість розвитку фізичних знань

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту

Наприкінці вивчення навчальної теми «ЕЛЕКТРОМАГНІТНЕ ПОЛЕ» з фізики на узагальнюючий урок пропоную учням розглянути тему щодо впливу електромагнітного випромінювання на людину та виконати учням навчальний проект із загальною назвою «Вплив електромагнітних полів та випромінювань на організм людини»

Повний План вивчення теми

План впровадження проекту

План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні мають формувати навички створення мультимедійної презентації про шкідливий вплив електромагнітного випромінювання на організм людини та формувати навички роботи з wiki-технологіями.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання на початку проекту відбувається за допомогою таблиці ЗХД, організаційної діаграми. Оцінювання впродовж роботи над проектом відбувається за допомогою форм і контрольного списку групової роботи у проекті. На кінцевому етапі учні демонструють результат проекту, який оцінюється формою.

Діяльність учнів та вчителя

Перед проектом вчитель пропонує учням опитування. Учні заповнюють ЗХД та організаційну діаграму

  • 1-й урок.

Вчитель демонструє учням буклет про метод проектів. Говорить тему проекту. Вчитель ставить перед учнями Ключове запитання. Вчитель показує учням вступну презентацію, в ході якої та після неї варто провести з класом обговорення наступних запитань: - Що таке електромагнітна хвиля, та як вона впливає на клітини організму людини? - Як саме можна виявити вплив електромагнітних випромінювань на людей? - Що може зробити, щоб зменшити вплив радіопередавачів на людей?

  • 2-й урок.

Вчитель зустрічається з учнями і об’єднує їх в дві групи. Кожна група отримує своє завдання: Перша проводить опитування в школі, про те, чи на думку респондентів електромагнітне випромінювання є шкідливим. Друга зустрічається з викладачем гуртка юних радіотехніків і проводять дослід в якому вимірюють випромінювання від мобільного телефону. Вчитель запропоновує учням переглянути презентацію «Авторське право». Учні заповнюють дозвіл на використання інформаційних ресурсів. Учні знаходять інформацію в Інтернеті про електромагнітні випромінювання.

  • 3-й урок.

Учні упорядковують дані, які вони отримали, створюють вікі-статтю. Для оцінювання вчитель роздає форму оцінювання вікі-статті та форму оцінювання для дослідження.

  • 4-й урок.

Учні представляють результати своєї роботи у вигляді вікі-статті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ігор Ігорович Заянчківський

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Спеціалізована школа І-ІІІ ст.ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики

Місто\село, район, область

Заліщики, Тернопільська область

Контактні дані

тел. (03554) 2-14-67 вул. Шкільна, 1 м. Заліщики 48600 Тернопільська область Україна E-mail:makoveya1@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-15 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери

Босий Ігор Михайлович