Портфоліо Зацаринної Наталії з теми "Здоровим бути модно"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Здоровим бути модно

активний відпочинок

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я, сходинки до інформатики, фізична культура

Вік учнів, клас

3 клас 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 3 класу предмету основи здоров'я з теми "Фізична складова здоров'я" (7 годин) розглядає значення активного відпочинку для покращення здоров'я. Метою проекту є дослідження дотримання режиму дня на успішність в школі. пропаганда активного відпочинку, довести необхідність занять спортом, здорового харчування, дотримання режиму дня і відмови від шкідливих звичок. Виконуючи проект, учні зможуть самостійно шукати, опрацьовувати, узагальнювати і аналізувати отриману інформацію про здоровий спосіб життя. Кожна дитина розробляє власний режим дня та ознайомлює із ним свою сім'ю. отримає необхідний багаж знань про те, що необхідно для збереження здоров'я. Отримані знання зможуть свідомо використовувати в подальшому.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) діагностика рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Враховуючи вимови стандарту, створюються критерії оцінювання майбутніх робіт учнів, за якими буде відбуватися контроль в групах. Перед початком роботи учні знайомляться з даними критеріями. В ході роботи групи обговорюють отримані результати, звіряються із критеріями.Роздаються учням шаблони щоденників спостережень за зміною настрою протягом дня щоденник спостереження. Після завершення роботи створюється учнівський блог, який відображає результати досліджень і зроблені висновки, заповняються листки (Критерії самооцінювання)контрольний лист оцінювання співробітництвасамооцінювання блогу та (Форма оцінювання виконання колективної роботи)взаємооцінюванняформа оцінювання співробітництва, Проводиться урок-конференція, на якому заслуховуються виступи учнів із виконаними роботами.контрольний список для блогуоцінювання блогівсамооцінка успішності учня


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Ми за здоровий спосіб життя

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку навчання за цією темою потрібно: " Підготувати необхідний роздатковий матеріал: пам'ятки з пошуку інформації в мережі інтернет і збереження інформаційних об'єктів. " Інформувати батьків про участь дітей у проекті. " Перевірити, чи учні знають, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати Спочатку вчитель ставить перед учнями Ключове запитання: Чи модно бути здоровим? Можна провести з учнями мозковий штурм у малих групах та поміркувати про необхідність бути здоровим. Вчитель показує, вступну презентацію в ході якої та після неї варто провести діагностику навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) та діагностику рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Обговорити з класом запитання, які дозволять вияснити рівень їх знань. Визначаються теми і зміст наступного дослідження. Перед учнями ставиться наступне завдання дослідити зміну стану настрою після закінчення уроків, після виконання домашнього завдання та після нього, використовуючи щонденники спостереженя та ведення дописів на учнівському блозі. Наступним группам учасників, які будуть вести пошук інформації "Види активного відпочинку дітей", "Яка користь прогулянки на свіжому повітрі", "Фізичні вправи у моєму житті", необхідно роз'яснити про оцінювання ними веб-ресурсів та дотримання законів про авторське право, для цього надається листок пам'ятка. Дослідження учнів. Учні самостійно намагаються відповісти на запитання своєї теми. При цьому вони повинні підібрати і прочитати літературні джерела, віднайти факти, які відповідають на запитання дослідження, підібрати ілюстративний матеріал і зробити висновки. На підтримку навичок ХХІ століття вчитель забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки і пропонує дидактичні завдання за темою проекту. Захист проекту. Кожна група виступає з усною презентацією результатів, демонструючи свою роботу . у формі блогу По завершенні колективно обговорюються висновки, які слугують відповіддю на ключове запитання проекту. Учні оцінюють виступи груп у відповідності до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки, визначається група, яка виконала саме повне і аргументоване дослідження. Кожен учень складає власний розпорядок дня, який буде впливати на покращення стану здоров'я і настрою. Учні розповідають батькам про важливість своїх розпорядків дня.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Зацаринна

Фах, навчальний предмет

методист відділу обдарованої дитини

Навчальний заклад

Управління освіти

Місто\село, район, область

місто Київ

Контактні дані

zatsarynna80@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26-30 березня 2013 р.

Місце проведення тренінгу

м.Київ, ліцей №79

Тренери

Шевчук Л.П., Скрипка А.В.