Портфоліо Жудра Олександри з теми

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Подорожі у нашому житті"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, географія, художня культура, бухгалтерія.

Вік учнів, клас

III курс, (16-18 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект розрахований на діяльність учнів III курсу (16-18 років), які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)». При вивченні теми учні мають дослідити, які пам’ятки архітектури є найбільш цікавими для туристів та яке місце вони займають у сучасному туризмі. За допомогою мережі Інтернет (туристичних сайтів) учні вираховують необхідну суму для поїздки (враховуючи ціни на білети, проживання та екскурсії в музеях) .

План вивчення теми (вставити файл)

| план вивчення теми | план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту буде здійснено вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів з даної теми методом роботи з таблицями «ЗХД» (таблиця ЗХД)та заповнення діаграми (діаграма). Для допомоги учням їм буде надано шаблон журналу дослідження підготовки презентації (журнал досліджень). Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні також будуть використовувати форму оцінювання з балами (форма оцінювання) , за якою вони мають створювати презентацію. До закінчення створення презентацій буде призначено спеціальні консультації з вчителем та одногрупниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Учні ознайомляться з думками та пропозиціями інших та зможуть здійснити виправлення чи редагування вже створеної презентації. Використовуючи форму оцінювання з балами для підсумкового оцінювання (форма оцінювання) , буде здійснено взаємооцінювання у групі з урахуванням вкладу кожного учня в роботу групи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком реалізації проекту викладач знайомить учнів з темою проекту, ключовими та тематичними питаннями, на які буде потрібно дати відповідь у ході виконання проекту. Учні переглядають презентацію викладача (презентація викладача) , яка має заохотити учнів до подальшої роботи. В процесі перегляду презентації учні заповнюють таблицю «ЗХД» (таблиця ЗХД) , що дасть можливість оцінити базові знання учнів. Перед початком роботи з інтернет-ресурсами, учні мають ознайомитися із законом про авторське право. Крім того, учні знайомляться із шаблоном листа (Шаблон листа) , для отримання дозволу використання матеріалів потрібного ресурсу. Учні будуть поділені на 3 групи, кожна з яких буде працювати над своєю темою. Група № 1 - «Лондон»(презентація гр. № 1), група № 2 – «Київ» (презентація гр. № 2), група № 3 – «Житомир» (презентація гр. № 3). По закінченню проекту учні демонструють свої презентації, обговорюють їх зі своїми одногрупниками та викладачем.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олександра Жудра

Фах, навчальний предмет

Викладач англійської мови

Навчальний заклад

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Місто\село, район, область

м. Житомир

Контактні дані

sasha.zhudra@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.04.2014, 10.04.2014, 11.04.2014, 22.04.2014, 24.04.2014, 25.04.2014

Місце проведення тренінгу

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Тренери

Нікончук Федір Миколайович, Діденко Тетяна Анатоліївна