Портфоліо Жернової

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[[Назва проекту

Таблица умножения в нашей жизни

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика. Окружающий мир.

Навчальна тема

Вивчення таблиці множення

Вік учнів, клас

8-9 років, 2 клас

Стислий опис проекту

Даний проект розробляють учні 2-го класу з теми «Вивчення таблиць множення.». Учні збирають та опрацьовують інформацію про вплив таблиці множення на повсякденне життя. Для цього вони роблять опитування та проводять зустрічі . Для спілкування створюють блоги або сторінки на WIKI. Про хід дослідження та його результати інформують громаду через шкільну пресу та сайт школи.Потім проводять дослідження на предмет застосування таблиці множення в повсякденному житті. В процесі грова, сюжетна, дослідницька діяльність.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Навчальні цілі

Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.


графік оцінювання

оцінювання web

форми оцінювання

шаблон презентації

Діяльність учнів і вчителя

Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів .Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання .

Статисти – проводять опитування учнів 2 класів, Роблять висновки.

Практики – знайомляться з цілями робочих місць учня, вчителя. Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як стати успішним і що нам в цьому допоможе» і роблять висновки. Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.

Презентація основних питань

блог учня

Фасилітація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Жернова

Фах, навчальний предмет

Початкові класи, математика.

Навчальний заклад

ЗОШ № 11

Місто\село, район, область

м.Павлоград Дніпропетровська область

Контактні дані

artemka15082005@gmail.com

Про мене

Люблю природу, детей и жизнь.

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

==ТРЕНІНГИ==]]