Портфоліо Жадько Зої Іванівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Будова речовини.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

1.Починаємо вивчати фізику. 2.Початкові відомості про будову речовини.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

1.Оформлення дозвільних документів. 2.Роздача буклетів. 3.Вхідна презентація за темою:Будова речовини. 4.Провести тест. 5.Роздаємо таблиці З-Х-Д, які заповняються учнями частково. 6.Ділимо учнів на групи та роздаемо завдання при цьому вчитель оголошує про наявність блогу,в якому можна обговорювати данну тему. 7.В продовж дослідковой роботи вчитель проводить оцінювання учнів. 8.Виступи груп. 9.Закінчити заповнення З-Х-Д. 10. Обговорення питань учнями всього класу. 11.Учні працюють в ролях: Практик та Теоретик.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі .

Формулювати основні положення атомно-молекулярні вчення про будову речовини - описувати осбливості руху атомів і молекул речовини в різних агрегатних станах. Обгрунтовати залежність швидкості руху атомів і молекул від температури. Спостерігати явища дифузії в газах і рідинах - робити висновки про залежність явища дифузії від температури. Оцінювати факти, які повязані с процесом визнання гстини речовини. Створювати та демонстрювати єфективно переконуючі презентації, підкреплені мультімедійніми засобами - агрегатні стани речовини, густини основних речовин. В процесі виконання проекту учні повинні розвивати навички 21 століття, тобто вміти самостійно працювати , оброблювати інформацію, виділяти головне , учні повинні буті креативними, комунікабельними, впевненими, вміти відстоювати свою точку зору і вміти доводити їх.

=Опис оцінювання Для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній звязок, оцінювати мислення використовуємо таблицю 3-х-Д та форми. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схемі та карти знань , нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Будемо оцінювати , письмові роботи, презентації. виступи учнів. Взаємооцінювання, оцінювання вчителем, батьками.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1.Вчитель проводить поділ на групи: Теоретики та Практики та готує матеріал для жеребкування.

Група 1.

Що таке броунівський рух? Створити буклет за темою: Броунівський рух в природі. Проводять ряд експериментів і результати спостереження вікладають в блозі.Знайти цікаві данні по броунівському руху в рідинах. Знайти цікаві данні по броунівському руху в газах. Створити презентацію для захисту проекту. Створити сайт для демонстрації своїх результатів.

Група 2.
Яке явище називають дифузією? Які чинники впливають на швидкість протікання дифузії? Створити буклет за темою:Дифузія в різних середовищах. Проводять ряд експериментів  і результати спостереження викладають в блозі. Створити сайт для демонстрації своїх результатів.
Група 3.

Сформулювати основи МКТ и навести приклади. Знайти цікаві данні за темою: Взаємодія молекул .Створи презентацію для захісту проєкту, сайт для демонстрації своїх результатів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Жадько Зоя Іванівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики, хімії

Навчальний заклад

Одеська ЗОШ №60

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

Т. 7502956 т. 0936354278

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

01-05 жовтня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Одеська ЗОШ № 60

Тренери

Такій Наталя Іванівна