Портфоліо Дуленчук Уляни Дмитрівни з теми "Граємось на уроках англійської мови"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Граємось на уроках англійської мови

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Іноземні мови

Навчальна тема (як записано в програмі)

Їжа

Вік учнів, клас

8 років, 3 клас

Стислий опис

Ідея даного проекту ознайомити учнів 3 класу з кулінарними традиціями англійської та української кухні.Проект буде здійснений шляхом збору необхідної інформації, відвідання кафе, в якому готують українські національні страви, приготування деяких страв української та англійської кухні. Для пошуку інформації необхідні для використання різні джерела: Інтернет, навчальні посібники, газети, журнали, кулінарні книги.Найцікавішими моментами під час реалізації проекту будуть приготування деяких страв української та британської кухні. При цьому створюватимуться різні мовленнєві ситуації, в яких кожен учень буде брати посильну участь. Робота учнів та учителя у даному проекті – цікава співпраця. Кожен урок перетворюється в спільну захоплюючу діяльність. В результаті проекту учні розширять свій світогляд, поглиблять свої знання про культурні традиції українського та англійського народів, активізують лексичний і граматичний матеріал з даної теми, навчаться розв’язувати ситуативні мовленнєві завдання, ознайомляться з особливостями української та британської кухні.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми


Навчальні цілі

Робота в проекті допоможе: активізувати у формі гри тематичний словник учнів (фрукти та овочі, їжа та напитки); вдосконалити навички читання, аудіювання, письма та говоріння,а також вимову учнів; розвинути впевненість учнів під час замовлення їжі у кафе на англійській мові; удосконалити навички комунікації у груповій роботі учнів; стимулювати незалежне мислення та творчу уяву учнів; ознайомити учнів з традиціями харчування в англомовних країнах та розширити їхній світогляд.

Наочні матеріали

Презентація на тему "Food"

[Публікація на тему "Food"] ч.1 ч.2

Опис оцінювання

До початку проекту вчителем проводиться опитування учнів за допомогою комп'ютерного тестування Опитувальник серед учнів з теми Навчання в інтернеті" з метою виявлення навчальних потреб учнів і постановки тематичних питань у проекті. Отримані результати використовуються виражені у діаграмах результату опитування учнів Для виявлення рівня фактичних знань з теми, учні заповнюють схему З-Х-Д. Отримані дані також дозволять більш конкретно визначити тематичні питання проекту. Під час проекту вчитель відслідковує і оцінює рівень залучення учасників проекту до колективної діяльності (рефлексія шляхом заповнення текстової форми). Наприкінці виконання проекту учні створюють інформаційний бюлетень, який оцінюється шляхом заповнення відповідної форми та учнівську вікі-статтю, що оцінюється за текстовою формою опитування.

Діяльність учнів

Проектна технологія - це технологія навчання, реалізація якої розширює можливості традиційного опрацювання учнями певної теми (розділу), оскільки спрямована на створення під час виконання ними навчального проекту певного матеріального або інтелектуального продукту, що безпосередньо стосується теми (розділу). Передбачені навчальним проектом види діяльності школярі здійснюють індивідуально або групою, при цьому вони спілкуються між собою та консультуються з дорослими (учителем, батьками, спеціалістами різних галузей виробництва) і в такий спосіб пригадують необхідні знання і набувають нових. Механізм реалізації проектної технології завжди орієнтований на самостійну індивідуальну, парну або групову діяльність учнів, котра відбувається у певний проміжок часу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дуленчук Уляна Дмитрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Красноїльська ЗОШ

Місто\село, район, область

с.Красноїлля,Верховинський р-н, Івано-Франківсько обл.

Контактні дані

е-mail: daisyuliana@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012 - 31.08.2012

Місце провведення тренінгу

с. Красноїлля,Красноїльська ЗОШ

Тренери

Бельмега Ростислав Ярославович