Портфоліо Дроздової Ірини з теми "Жива природа. Рослини."

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Жива природа. Рослини

Основний та другорядні навчальні предмети

Я і Україна (природознавство)

Вік учнів, клас

3 клас, вік 8-9 років

Стислий опис проекту

"Змагання Квасолинок" почалося! Давайте позмагаємося з нашими командами, щоб дізнатися, яка команда зможе виростити найвищу рослину. Починаючи з рівних стартових умов (насіння, час посадки) три команди з нашого класу мають спроектувати і провести експеримент з вирощування квасолі, для того щоб разом виявити найкращі умови для їх вирощування. Учні узагальнюють інформацію щодо вирощування квасоі у інформаційному бюлетені, який описує їх групові проекти, розроблений та впроваджений план та деякі додаткові факти щодо квасолі.

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

 На початку роботи над проектом учні заповнюють Т-таблицю, в якій наводять відомості про  те, що вони  розуміють, в чому полягає різниця між фактами та домислами, а також показують свої попередні знання щодо того, як ростуть рослини. Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми за презинтацією. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її). Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів.  До того, як учні почнуть працювати над міні-проектом зі створення бюлетеню, учні розробляють план роботи групи  для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм  добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проектів. 

Коли учні завершать частину з вирощування рослини, учитель перевірить їх журнали спостережень,щоб дізнатися, чи потребують учні додаткових інструкції для збору інформації та правильного її запису. Коли учні працюватимуть у малих групах над створенням публікації для того ,щоб поділитися з іншими своїми здобутками та знаннями, вони використовують Контрольний список для публікації, який допомагає їм створювати таку публікацію, яка відповідає вимогам. Оскільки це груповий проект, учні використовуватимуть форми взаємооцінювання. Коли проекти учнів буде завершено, вони покажуть фільм про квасольку.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Дроздова

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

сзш №168

Місто\село, район, область

м.Київ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25-30 листопада 2013 року

Місце проведення тренінгу

сзш №168

Тренери