Портфоліо Должикової Світлани Олександрівни з теми "Ми те, що ми їмо"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

"Ми те, що ми їмо"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, інформатика, основи здоров'я

Навчальна тема (як записано в програмі)

Англійська мова,7 клас, тема «Їжа».

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

Проект «Ми те, що ми їмо» складений в рамках теми «Їжа», є завершальним етапом вивчення теми. В ході виконання проекту учні активно спілкуються, надають інформацію щодо своїх звичок у вживанні їжі, виявляють звички своїх товаришів, шукаючи відпоівдь на питання «Чи впливає їжа на здоров’я людини».В результаті вони створюють постери, де відображено звички у їжі класу, та роблять висновок, чий раціон найкорисніший.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання;

- ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання;

- розуміння , усвідомлення ролі ефективного спілкування;

- вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію та творчо використовувати дані для вирішення проблем.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На першому етапі проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму. Форму З-Х-Д та організаційну діаграму учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні поділяються на групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. За допомогою форм оцінювання оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться презентація результатів проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом, оцінка отриманих постерів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1 етап. Учні знайомляться з методом пректів публикація,з темою проекту переглядаючи презентацію вчителя, в ході презентації заповнюють форми для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні діляться на 3 групи за власним бажанням або за результатами вхідного оцінювання. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. 2 етап. Учні здійснюють проводять анкетування однокласників. Оцінюють знайдену інформацію. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. Заповнюють форми для само оцінювання та взаємооцінювання. 3 етап. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Кожна група представляє свою роботу на підсумковому етапі уроку, роблячи презентацію для класу. Відбувається оцінювання навчальних досягнень учнів, рівня розвитку навичок мислення високого рівня. Приклад учнівської роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Должикова

Фах, навчальний предмет

Вчитель, англійська мова

Навчальний заклад

Макіївська загальноосвітня школа I - III ступенів №50

Місто\село, район, область

Місто Макіївка, Гірницький район, Донецька область.

Контактні дані

Відомості про тренінг

17.08-23.08.2012

МЗШ І-ІІІ ступенів № 50

Прилуцька Н.В.