Портфоліо Дмитрієвої Тетяни Романівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Робочі будні

Назва проекту

"Кристалічні Гратки"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія 8-клас, біологія 8-клас, інформатика 9-клас

Навчальна тема

Хімічний звязок. Кристалічні гратки

Вік учнів, клас

13 років, 8-клас

Стислий опис проекту

Проект передбачає розгляд і вивчення різних видів хімічного звязку і кристалічних граток.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Створюючи презентації та публікації, школярі навчаються й розвивають навички виступати перед аудиторією,коротко формулювати свою думку,структурувати свою доповідь,використовуючи різні мультимедійні засоби і можливості. Діти набувають вмінь аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, розраховані на читання однією людиною, посилаючись при цьому на думки інших, правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, ілюструвати ідеї, думки, дослідження, висновки. Очікувані результати: 1.Зросте рівень успішності учнів в навчанні 2.Сформуються навики самодисципліни і відповідальності 3.Учні здобудуть життєвий досвід, вміння поводитись в певних ситуаціях

Опис оцінювання

Оцінювання буде проводитись за такими критеріями: - визначення навчальних потреб учнів (графічні схеми, таблиці З-Х-Д, таблиці З-Х-Д –Я, думаємо-об’єднуємося-ділимося, мозкова атака); - розвиток самостійності і взаємодії (план проекту, самооцінювання і рефлексія, спостереження груп); - оцінювання навичок спільної діяльності (робота зі змістом, робота в групах, представлення ідей, пошуки рішень); - оцінювання розуміння і мети пізнання (неформальні опитування, письмові і усні тести і вікторини); - самооцінювання та рефлексія (обговорення, перевірочний аркуш самооцінювання); - докази розуміння і вміння (учнівська конференція, звіти, статті, есе, мультимедійні презентації, демонстрація вміння).

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Обговорення проекту з учнями, ознайомлення з учительською публікацією. Визначення рівня обізнаності учнів з даної теми. Формування малих груп. Розподіл завдань між групами для виконання практичної частини проекту. Дослідницька робота: в бібліотеках, вивчення друкованих та електронних публікацій. Колективна, групова та індивідуальна самостійна робота під керівництвом учителя з пошуку додаткової інформації, ви.сунення гіпотез для спостереження, їх планування, проведення та обґрунтування висновків з роботи кожної групи. Учні навчаються працювати з програмою PowerPoint Планування та розробка сценарію та самих учнівських презентацій для учнів інших класів. Ознайомлюються із програмою Publisher. Створення презентації, публікації та вікі-статті учнів по темі "Кристалічні гратки" Демонстрація учнівських робіт. Проведення конференції учасниками проекту для учнів інших класів, вчителями та гостями. Учні збирають, опрацьовують, систематизують інформацію до даної теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дмитрієва Тетяна Романівна

Фах, навчальний предмет

Хімія, біологія

Навчальний заклад

Снятинська ЗОШ №2 I-III ступенів

Місто\село, район, область

м. Снятин, Снятинський район. Івано-Франківська область.

Контактні дані

0631232817

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14-20.06.2012р.

Місце проведення тренінгу

Снятинська ЗОШ №2 I-IIIступенів

Тренери

Чепига Валентина Семенівна