Портфоліо Дмитришин Оксани Ярославівни на тему "Метод інтервалів для розв'язування квадратичних нерівностей"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Метод інтервалів для розв'язування квадратичних нерівностей"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

алгебра

Навчальна тема (як записано в програмі)

Метод інтервалів

Вік учнів, клас

15 років

Стислий опис

Проект розрахований на учнів 9 класу, тема відповідає навчальній програмі для 9-го класу, також є можливим використання проекту та тематичне дослідження в курсі «Алгебри та початків аналізу». Цей проект передбачає розвиток, узагальнення та поглиблення знань учнів учнів про використання властивостей неперервних монотонних функцій для розв’язування квадратних нерівностей

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Наводити приклади квадратних нерівностей, які можна розв’язати методом інтервалів.

Описувати способи розвязування квадратних нерівностей.

Знаходити розв’язки квадратних нерівностей методом інтервалів. Розв’язувати нерівності вищих ступенів методом інтервалів.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

1. До початку проекту проводиться:

         діагностика навчальних потреб учнів за допомогою он-лайн опитувальника;[2]

2. Під час проведення проекту

         учитель оцінює вміння учнів розв’язувати квадратні нерівності

3. По завершенню проекту проводиться:

         Учитель оцінює проекти учнів та їх захист
         Учні проводять само оцінювання та оцінювання робіт кожної групи

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учитель ознайомлює учнів з методом навчального пректу.Учитель повідомляє тему та мету проекту,основнізавдання. Проводить підготовчу роботу по використанню мережі Інтернет. Створює організаційні, дидактичні та методичні вказівки до проекту.

Вчитель проводить бесіду з учнями з використанням презентації. Учні переглядають презентацію вчителя,[3] виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі таблиці З-Х-Д, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. Під час заповнення учнями таблиці З-Х-Д вчитель переглядає результати виконання завдань 1 і 2, з’ясовуючи рівень підготовленості учнів, з урахуванням комп’ютерного тестування

Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Формує різноінтелектуальні групи з урахуванням результатів домашнього анкетування множинного інтелекту Під час проекту: Учні досліджують, які квадратні нерівності можна розв’язати методом інтервалів, діляться на групи. Перша група досліджує питання «Розвязування найпростіших квадратних нерівностей методом інтервалів» Друга група досліджує питання «Розвязування квадратних нерівностей методом інтервалів» Третя група досліджує питання «Розвязування нерівностей вищих степенів методом інтервалів»


По завершенню роботи над дослідженням учні заповнюють форму само оцінювання власної роботи в групі та отриманих в ході роботи навичок щодо виконання досліджень. Для оформлення результатів виконання дослідів вчитель надає учням шаблон звіту. Для виконання домашнього завдання вчитель надає презентацію, в який ставить проблемні та уточнюючі питання, послідовні відповіді на які і будуть складати план виконання домашнього досліду та отримання висновків проекту. Завершується проект підготовкою звіту та вікі-статті. Вчитель розвиває навички самоспрямованості учнів у навчанні, використовуючи різні інструкції.


Вікі-стаття учняРожнятівської ЗОШ

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Дмитришин

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики, математика

Навчальний заклад

Рожнятівська загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

смт. Рожнятів. Івано-Франківської обл.

Контактні дані

вул. Володимирівська,1, смт. Рожнятів, Івано-Франківської обл

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-15 червня 2012року

Місце проведення тренінгу

Нижньострутинська ЗОШ

Тренери

Регей Андрій Романович