Портфоліо Демуш Інесси Олегівни для учнів 7 класу з географії

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет вчителя

Dio1.JPG Dio2.JPG

Назва навчальної теми

«Материк реліктів і таємниць»

Навчальні цілі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, біологія. основи здоров"я.

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Групова робота. Навчити дітей використовувати знання не лише в навчально-пізнавальному процесі, але і в повсякденному житті. Даний проект направлений на те, щоб його учасники отримали додаткові знання про компоненти природи. Дослідження учнів складаються з інтерв'ювання в різних навчальних галузях знань. Учні в ході реалізації проекту знайомляться з науковою литературою, документальними фільмами , автобиаграфічними описами, що сприяє розвитку творчих здібностей учнів. Проект має освітнє і виховне значення. Робота побудована за принципом – від простих понять і завдань до завдань підвищеній складності. При роботі над проектом передбачається використовувати Інтернету, пошук, аналіз інформації. Створення блогів, чатів, сайту-закладок, участь у форумах, інтернеті-конференціях, використання веб-сайтів, електронної пошти.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінюватися повинна вся робота учнів над проектом, а не тільки її кінцевий продукт. Якщо учні в ході роботи над проектом постійно здійснюють зворотний зв'язок з учителем, імовірність використання ними якісної роботи істотно зростає. Проводиться заповнення таблиці з – х – д . Учні з самого початку роботи над проектами використовують: контрольний список для інформаційного бюлетеню, та контрольний список для оцінювання однолітками презентації. Учні можуть орієнтуватися на данні листи при розробці і створенні презентацій, буклетівщоб здійснити самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем на протязі всієї проектної діяльності. Спостерігається робота учнів над продуктами діяльності, проводять призначенні консультації. Підсумкове обговорювання: всім учасникам пропонується заповнити анкету, відповіді на запитання анкети допоможуть у підсумковому оцінюванні над проектом. Для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів також використовуються форми оцінювання:

  • Форма оцінювання бюлетеня;
  • Форма оцінювання переконуючої презентації;
  • Форма оцінювання продукту проекту.

Остаточна оцінка за туму виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, шкільної газети, усного виступу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Учні обговорюють тему і питання проекту, знайомляться з презентацією учителя, заповнюють таблицю 3-Х-Д. 2. Розділити клас на групи і визначити завдання: Створення презентації; Створення буклету; Створення блогу; Створення сайту; Створення групи в соціальній мережі, присвячену Австралії.

3. Познайомити з критеріями оцінювання. 4. Учні вивчають теоретичний матеріал за підручником. 5. Підбирають і аналізують додаткову інформацію в бібліотеці та Internet. 6. Обговорюють питання з вчителями географії, біології, історії. 7. Перегляд фільмів по темах. 8. Проводяться консультації по групах. 9. У групах аналізують інформацію. 10. Проводять дослідження, роблять оцінки. 11. Оформляють роботи. 12. Проводиться засідання круглого столу. Захист робіт. До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет. Окрім всього необхідно отримати Дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня, організувати заповнення Форми щодо збереження конфіденційності учня та Форми батьківського дозволу для публікації роботи учня в мережі Інтернет. Учитель формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання;виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Демуш Інесса Олегівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії та біології

Навчальний заклад

Лобойківська середня загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

с. Лобойківка, р-н Петриківський, обл.Дніпропетровська

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.12 - 11.01.2013

Місце проведення тренінгу

Петриківська середня загальноосвітня школа

Тренери

Гулько Віктор Іванович