Портфоліо Давиденко Аліни з теми "Let's Save Our Planet! (Врятуємо нашу планету!)"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Let's Save Our Planet! (Врятуємо нашу планету!)"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, українська мова

Навчальні цілі

У результаті роботи учні зможуть здійснити наступне:використовувати стратегії самостійного навчання та навчання у співпраці, аргументувати свій вибір, точку зору, розпитувати з метою роз’яснення і уточнення інформації та надання необхідних відповідей, висловлювати свої враження, почуття та емоції.Задіяні у проекті зможуть поглибити знання та краще усвідомити проблему забруднення навколишнього середовища та осмислити шляхи її розв'язання. Учні вдосконалюватимуть уміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології для створення продуктів проектної діяльності. Учні поглиблюватимуть навички виступу перед аудиторією, вміння аргументовано доводити свою думку, ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з англійської мови для учнів 8 класу виконується у рамках вивчення теми «Навколишнє середовище». У проекти учні працюватимуть над проблемою дослідження стану навколишнього середовища на планеті та шляхів захисту нашої планети від згубного впливу на неї. Результати своїх досліджень викладуть у вигляді Вікі-статей, блогів, презентацій.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Опис оцінювання

Під час роботи над проектом були використані різні методи та інструменти оцінювання. Такий спосіб допомагає поставити цілі та відслідковувати прогрес у навчанні учнів, оцінювати мислення та продукти діяльності учнів. Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми. Асоціативний кущ та контрольний список учнівської презентації допомагають виявити індивідуальні потреби учнів та розвивати логічне мислення. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Відповіді учнів на ключове запитання під час написання ними щоденників дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями.Форма оцінювання блогу використовується під час його розробки учнями. Підсумкове оцінювання відбувається за допомогою представлення учнівських робіт, письмового тестування, а також опитувальника для учнів.

Діяльність учнів та вчителя

На першому етапі проекту учитель ставить перед учнями ключове питання: чи є наша планета неповторною та унікальною? Проводить бесіду про те, як змінилося життя на нашій планеті. Запитує, що, на їхню думку, станеться, якщо ми будемо зневажати на стан навколишнього середовища. Учні індивідуально заповнюють асоціативний кущ. Учитель демонструє стартову презентацію, у ході якої обговорює з класом тематичні питання проекту та завдання для дослідження. На другому етапі проекту учні об’єднуються у малі групи для виконання завдань на наступні теми:Які основні проблеми навколишнього середовища можна спостерігати у наш час? Які шляхи захисту навколишнього середовища від згубного впливу на нього? Якою ви уявляєте нашу планету в майбутньому? Кожна група, отримавши завдання, планує свою діяльність за допомогою вчителя, здійснює пошук в Інтернеті необхідних ресурсів, ознайомившись з інструкцією вчителя та законом про авторське право. При цьому вони використовують графічні схеми, контрольні списки, графіки часу, розкадрування або техніку мозкового штурму. Учитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить короткі нотатки про хід обговорення, планування, розв’язання поставлених завдань та відслідковує досягнутий учнями прогрес, допомагаючи їм у спільній роботі та сприяючи формуванню у них навичок самокерування та самоспрямування у навчанні. Завершиться навчальний проект поверненням знову до Ключового запитання «Чи є наша планета унікальною»? Учитель пропонує учням відповісти на це запитання. Він нагадує їм, щоб навели якнайбільше прикладів або доказів при відповіді на запитання. Потім організовує обговорення всім класом щоб кожна група могла поділитися своїми розробками по проекту з усіма (учнівська презентація, учнівський блог,Вікі-стаття "Шляхи захисту навколишнього середовища").

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Давиденко Аліна Віталіївна

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської та німецької мов

Навчальний заклад

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. П. І. Калнишевського

офіційна сторінка школи в інтернеті

Місто\село, район, область

м. Ромни

Контактні дані

alinavitaliyivna@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29.10.12-04.11.12

Місце проведення тренінгу

м. Ромни, СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна