Портфоліо Гулай Ольги Василівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва навчальної теми

Живі національні символи.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія історія українська література

Вік учнів, клас

6 клас 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект присвячено вивченню національної та державної символіки, пов’язаної з зображенням рослин чи тварин. Історія виникнення цих символів. Події в житті країни чи міста вони пов’язані. Особливості цих росли та тварин що сприяли їх використанню у національній символіці, відображення у народних піснях, легендах, казках, біологічні властивості цих живих символів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно «Критеріїв оцінювання» знань,умінь та навичок учнів школи. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна.

форма оцінювання

формуючі цілі

аналіз оцінювання

графік оцінювання

стратегії оцінювання

організаційна діаграма

Самоспрямування у навчанні

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Загальноприродничий компонент забезпечує формування в учнів основи цілісного уявлення про природу і місце людини в ній, пропедевтичну підготовку учнів до вивчення окремих навчальних предметів, що сприяє розвитку ціннісних орієнтацій учнів у різних сферах життєдіяльності та їх адекватній поведінці в навколишньому природному середовищі. Біологічний компонент забезпечує засвоєння учнями знань про закономірності функціонування живих систем, їх розвиток і взаємодію, взаємозв’язок із неживою природою, оволодіння 25 основними методами пізнання живої природи, розуміння біологічної картини світу, цінності таких категорій, як знання, життя, природа, здоров’я, формування свідомого ставлення до екологічних проблем, усвідомлення біосферної етики, застосування знань з біології у повсякденному житті та майбутній професійній діяльності, оцінювання їх ролі для суспільного розвитку, перспектив розвитку біології як науки та її значення у забезпеченні існування біосфери


Буклет

Фасилітація

презентація вчителя"Рослини символи України

Оцінювання в навчанні

план впровадження

презентація для учнів з потребами

блог учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гулай Ольга Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології

Навчальний заклад

Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст№6

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-30 жовтня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна