Портфоліо Гуда Василини Юріївни "Святкування Різдва в Великій Британії"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Святкування Різдва в Великій Британії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

ІІІ курс для учнів ПТНЗ

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект розроблений для учнів ПТНЗ з предмету англійська мова. У цьому проекті учні старших класів (10 клас), відправляться у подорож до Великобританії, щоб подивитись, як у різних країнах святкують Різдво. Учні виконують різноманітні завдання, проекти, вони читають та аналізують різноманітні статті як іноземною, так і рідною мовою. Тема змістової лінії «Свята. Традиції» та «Winterisfun». У кінці проекту учні повинні розробити презентацію.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учні пройдуть онлайн-тестування, яке виявить рівень їх знань і допоможе вчителю дібрати і диференціювати завдання до проекту. Також оцінювання відбудеться по завершенню роботи над проектом. Учні будь працювати з діаграмою. Учні будь розробляти учнівську презентацію.Це дозволить діагностувати перш за все нові знання, здобуті за період роботи над проектом. Загальна оцінка буде містити в собі 4 оцінки, а саме: оцінка вчителя, оцінка за тест, який проведе вчитель по закінченню роботи над проектом, самооцінка та оцінка лідера групи. Також вчитель буде враховувати мислення учнів та їх міркування. Учням буде подано таблицю ЗХД, список , оцінювання блогу, оцінювання самоспрямування. Кожен учень може ознайомитись з опитувальником.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком навчання викладач інформує учнів про метод проектів

Svalyvahyda1.jpg

Svalyvahyda2.jpg

До початку вивчення теми Вчитель знаходить найцікавіші пізнавальні фільми про святкування Різдва в різних країнах Великобританії. Створює методичні та дидактичні матеріали для подальшої роботи над проектом. Роздає брошуру з основами проектного навчаннябатькам для ознайомлення з концепцію використання проектної технології у школі. Вчитель пропонує учням вчительську презентацію. Під час вивчення теми учні досліджуватимуть традиції святкування Різдва. Учням будуть надані картки-інструкції щодо створення блогу, презентацій, а також різноманітні форми оцінювання. Наприклад, Форма оцінювання для презентацій використовуємо для того, щоб учні могли самостійно створювати свої учнівські презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу описує критерії для оцінювання кінцевого продукту-блогу. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна Форма зворотного зв’язку одногрупників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. В кінці роботи учні пройдуть тест, складений вчителем для виставлення своєї оцінки. Також учням буде роздана Форма самооцінювання в групах , в якій вони зможуть самостійно себе оцінити. Під час роботи над проектом буде наявним поточне оцінювання, яке буде проводитись за допомогою різноманітних форм. Вчитель зможе періодично перевіряти, що учні пишуть у своїх щоденниках, які записи залишають на блогах (що їм вділося, що не вдалося, що викликає, можливо, якісь труднощі). Під час перегляду презентації учням пропонується оцінювання у формі ЗХД і діаграми. Вчитель наданає учням зразок форма оцінювання вебсайтів. В кінці уроку учні буде надана можливість перевірити свої знання через опитувальник. Учні будь вести щоденник у вигляді блогу. Для ефективної розробки блогу вчитель показує учням контрольний список і форму оцінювання блогу. Учні будуть розглядати презентацію у формі фасилітації і у формі само-спрямування. Учням буде запропоновано створити самим учнівський блог за інструкцією, яку пропонує їм вчитель. Також вчитель використовує форму самоспрямування

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гуда Василина Юріївна

Фах, навчальний предмет

викладач іноземної мови

Навчальний заклад

Свалявський професійний будівельний ліцей

Місто\село, район, область

Закарпатська обл.,м.Свалява

Контактні дані

email HudaVasilinagmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

9 -11.01.14 та 15-17.01.14

Місце проведення тренінгу

Свалявський професійний будівельний ліцей

Тренери

Мушніков Олександр Валерійович