Портфоліо Грицюка Миколи для учнів 7 класу з біології по темі: "Квіткові рослини"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Квіткові рослини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, географія , хімія.

Навчальна тема

Квіткові рослини.

Вік учнів, клас

13 років .7 клас

Стислий опис проекту

Під час роботи над проектом «Квіткові рослини » учні опрацюють навчальний матеріал, який стосується покритонасінних рослин в розрізі зазначеної теми, нададуть власну оцінку особливостям будови і життєдіяльності квіткових рослин, їх класифікацію, значення в природі і в житті людини.

Повний План вивчення теми

Загальна характеристика. Класифікація покритонасінних. Характеристика класів і окремих родин. Значення покритонасінних рослин у природі й у житті людини. Сільськогосподарські, лікарські,декоративні рослини.

Навчальні цілі

По закінченню проекту учні зможуть дати загальну характеристику відділу Покритонасінні; засвоїти життєвий цикл покритонасінних. На прикладі групи квіткових рослин закріплять поняття про таксономічні ктегорії - види, роди, родини, класи, їх більш близьке й віддалене споріднення між рослинами, їх біологічні особливості й народногосподарське значення. Буде створено учнівську презентацію і публікацію про представників родин класу Однодольні і Дводольні рослини.

Опис оцінювання

Оцінка попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про покритонаінні відбувається при заповненні ними таблиці З З-Х-Д. Під час заповнення свого блогу " Квіткові рослини " , які ведуть учні першої групи групи, що працюють з питанням «Які характерні ознаки покритонасінних? » впродовж роботи над проектом, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. При підготовці презентації учні другої групи, яка працює з питанням «Класифікація квіткових рослин » користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні також використовують Контрольний список процесу дослідження, за яким третя група має створити презентацію. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Вчитель використовує Контрольний список процесу дослідження також і для підсумкового оцінювання, організувавши взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання: " Які характерні ознаки покритонасінних спричинили їх панування в рослиному світі? "

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

ім'я, прізвище

Микола Грицюк

Фах, навчальний предмет

Учитель біології, біологія;


Навчальний заклад

Жданівська ЗОШ

Місто\село, район, область

Село Жданівка, Магдалинівський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

nikolay.g1956@com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29.10-11.11 2012р.

Місце проведення тренінгу

Магдалинівська ЗОШ

Тренери

Волошановська Наталія Дмитрівна