Портфоліо Гречка Наталії Миколаївни за проектом "Відчуй біль іншого"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні і світі".

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я , інформатика

Вік учнів, клас

12 -13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 7 класів. Назва теми з програми "Особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні і світі". Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть розділені на декілька (три) груп стосовно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист учнівських блогів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка доповідей за обраними темами, викладення інформації у вигляді блогу.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту проводиться обговорення основних запитань Перегляд презентації вчителя та її обговорення, Робота з таблицями ЗХД Таблиця З-Х-Д.Опитувальник/тест Анкета для опитування Впродовж роботи над проектом проводиться опитування, Списки запитань самоконтролю, тести (допоможуть визначити навчальні потреби учнів і відслідкувати їх прогрес у навчанні). Наприкінці роботи над проектом проведеться підсумкове опитування у формі контрольної роботи контрольна робота Форма оцінювання блогу, оцінювання блогу Таблиця «ЗХД»

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1.Презентація проекту вчителем,перегляд вчительської презентації.Діти знайомляться з завданням та питаннями над якими вони будуть працювати певний час. Заповнюють форми для вхідного оцінювання початкових знань учнів. Волонтери –відшуковуватимуть агітматеріали та створюватимуть агітбригади. Пошуковці – знаходитимуть матеріал про ВІЛ Аналітики – група ризику ,знаходитимуть відповідь- що легше захворіти чи попередити.

2.Кожна група складає план роботи,здійснюють пошук інформації,створюють блог,результи соцопитування висвітлюють у формі діаграм,виконують контрольні завдання(тести). 3.Підведення підсумків проведеної роботи, представлення блогу.

Публікація

Презентація

Документ - Фасилітація

Онлайнопитувальник

блог

Діаграми соцопитування

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гречка Наталія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

ЗНЗ № 1

Місто\село, район, область

м.Синельникове

Контактні дані

grechka30@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг Інтел 10 версія м.Синельникове з 18 по 30 березня

Тренери

Безуглова Наталія Миколаївна