Портфоліо Гладчук Ірина Олексіївна Зовнішня будова листка 7(3) клас

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Чи є цікаві листки?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, хімія, географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Зовнішня будова листка

Вік учнів, клас

12-13 років,3(7) клас

Стислий опис проекту

У ході презентації проекту,учні вивчають рослини з різними цікавими листками.Банан -серед фруктів пан. Пальма.Учні задають уточнюючі питання,доповнюють один одного,обмінюються цікавими фактами про ці рослини.

Дозвіл батьків на публікацію матеріалу

Переваги та недоліки методу проектів. Вчительський буклет

Учнівська презентація

Дозвіл на відкриття поштової скриньки

Повний План вивчення теми

Повний план вивчення теми

Навчальні цілі

Розлянути осбливості зовнішньої будови листка як бічної частини пагонф; ознайомити учнів із різноманітності листлів, розміщенням їх на стеблі, жилкуванням; продовжувати вдосконалювати дослідницькі вміння під час виконання дослідницьких робіт; розвивати допитливість спостережливість учнів ,уміння робити висновки й узагальнення; розвивати мову, пам'ять,мислення уяву,бачення прекрасного у простому; виховувати охайність, привчати до естетичних навиків

Опис оцінювання

Вхідне тестування

Результати вхідного тестування

Учні з самого початку роботи над проектами в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог, буклет, презентацію.

Оцінювання учнівської презентації

Оцінювання учнівської публікації

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Перед початком роботи вчитель розповідає про метод проекту та роздає буклети, готує дітей до проектої діяльності, демонструє презентацію. Вчитель готує публікацію для учнів про метод проектів та роздаються публікації учням. Навчальна тема розпочинається із заповнення учнями опитувальника. Вчитель проводить бесіду з учнями з використанням своєї презентації. Учні переглядають презентацію вчителя.

Вчительська презентація

Виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі картки оцінювання (Знаю, вмію, цікавлюсь) та таблиці, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. Під час заповнення учнями таблиці вчитель переглядає результати виконання завдань за карткою оцінювання, з’ясовуючи рівень підготовленості учнів з урахуванням комп’ютерного тестування. Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Формує різноінтелектуальні групи з урахуванням попередніх знань учнів. Група1 На гербарному матеріалі листка знаходять черешок і пластинку, визначають, як називаються листки, що мають черешок ( не мають чершка), як називаються особливі вирости біля основи листка багатьох рослин і які їхні функції. Створюють публікацію. Група 2 Збирає матеріали за темою проекту. Опрацьовує зібрані матеріали. Виконують презентацію за темою «Будова, функції, видозміни листка»

Учнівська презентація

Група 3 Збирає гербарій, досліджує кімнатні рослини, сворює вікі – сторінку. Для пошуку необхідної інформації учні використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Презентують свою роботу. Відбувається рефлексія та оцінювання навчальних досягнень учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Гладчук

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології, біологія

Навчальний заклад

Снятинська гімназія

Місто\село, район, область

м.Снятин, Снятинський, Івано-Франківська

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.06.2012

Місце проведення тренінгу

Снятинська гімназія

Тренери

Заяць Ростислав Петрович, Савчук Василь Васильович