Портфоліо Герко Марії "Трудові права неповнолітніх"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Трудові права неповнолітніх

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Правознавство

Вік учнів, клас

Учні І-го курсу ПТНЗ

Стислий опис проекту

Проект «Трудові права неповнолітніх» розроблений для учнів І-го курсу ПТНЗ, з предмету правознавство на тему «Особливості прийому на роботу неповнолітніх». В ході проекту учні досліджуватимуть свій рівень підготовленості до майбутнього працевлаштування в процесі вивчення нормативно-правових актів та використовуватимуть отримані знання на при вирішенні реальних життєвих ситуацій. Як результат своєї діяльності учні створять презентацію.

План вивчення теми

План проекту

Оцінювання

На початку проекту буде здійснено вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів методом роботи з таблицями «З-Х-Д» та заповнення діаграми. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Контрольний список блогута Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Для допомоги учням їм буде надано форму оцінювання самоспрямуваня навчанні та шаблон журналу дослідження.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту викладач ознайомлює батьків з методом проектів.

SvaljavaHerko1.jpg

SvaljavaHerko2.jpg


На початку проекту учні переглядають вхідну презентацію якої дізнаються про тему проекту через постановку проблемної ситуації. Після чого ключове та тематичні питання мотивують їх на розв’язання поставленої задачі. Після перегляду презентації учням пропонується вхідне оцінювання у формі «З-Х-Д» та заповнити діаграму елементами яких не вистачає для оцінки навчальних потреб учнів. Учні будуть об’єднуватися в групи (за результатами вхідного оцінювання), які займатимуться дослідженнями.Викладач надає учням рекомендований список джерел інформації в Інтернеті, якими учні будуть користуватися при роботі над проектом. Крім того запропонує учням скористатися формою оцінювання корисності веб-ресурсів, метою використання якого є навчити учнів користуватися тільки корисними сайтами, звертати увагу на дотримання авторських прав, як сайтами так і самими учнями. Перед початком проведення дослідження учні створять он-лайн опитувальник для визначення показників початкових знань. Учні проходитимуть тренувальний підготовчий етап , в ході якого вивчатимуть різні джерела трудового права. Вони отримають завдання створити блог в якому будуть описувати процес підготовки, учні мають використовувати форму оцінювання блогу яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання, а також використовуючи створений ними опитувальник проаналізують законодавство про працю неповнолітніх. Для формування і оцінки самоспрямованості учнів викладач розробляє та надає учням форму оцінювання самоспрямування у навчанні.Для фасилітації викладач надає учням інструкцію для створення діаграм.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Герко Марія Василівна

Фах, навчальний предмет

Правознавство

Навчальний заклад

Свалявський професійний будівельний ліцей

Місто\село, район, область

м.Свалява, Закарпатська обл.

Контактні дані

Herkomarijagmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 09-11.01.14 р. та з 15-17.01.14 р.

Місце проведення тренінгу

Свалявський професійний будівельний ліцей


Тренери

Мушніков Олександр Валерійович