Портфоліо Ганець Анни Миколаївни з теми "Українські Карпати" для учнів 7 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Українські Карпати

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Проект передбачає вивчення фізико-географічних особливостей Карпат (8-9кл. географія, 7-9кл., біологія). Досліджуються природні умови Карпат (7 кл., географія), рекреаційна інфраструктура (9кл., географія і біологія), охорона природи регіону (7-8кл. ,біологія, 8кл.,географія). Результати оформляють за допомогою навичок з інформатики.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

На початку дослідження учні визначають цінність проекту для себе (попереднє опитування), вибирають один із запропонованих напрямків роботи. Учні проведуть дослідження та створять звіти про них для того, щоб: вдосконалювати навички: - групової роботи, співпрацювання в команді; - планувати свою роботу; - узгоджувати свою діяльність з іншими. Створюють сайт (публікацію, презентацію) з розповіддю по тематичному питанню для закріплення набутих навичок використовувати інформаційні ресурси.

Опис оцінювання

На початковому етапі буде використана система початкового оцінювання у вигляді анкетування за таблицею «З Х Д», яка додатково буде заповнена на при кінці проекту. Протягом виконання проекту буду здійснювати корегувальні функції для того щоб діти не відхилились від основного курсу. Для здійснення оцінювання будуть використані картки оцінювання, а також виконання тестових завдань. Під час виставлення підсумкової оцінки будуть враховані як проміжкові результати так і оцінка блогу, виступу і робота в групах Учням буде надано можливість за критеріями оцінити свою роботу з Інтернет ресурсами.

Діяльність учнів і вчителя

Учні ознайомлюються з блогом вчителя, Ключовими та Тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження. Для виконання міні – проекту, учні складають план своєї роботи. Створюють план діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію Power Point, де висвітлюють результати свого дослідження. Створили інформаційний бюлетень, де була розміщена інформація про результати пошуку у ході експерименту, та web-сайт з інформацією та отриманими результатами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ганець Анна Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Надеждівський навчально – виховний комплекс

Місто\село, район, область

с. Надеждівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

ТРЕНЕРИ

Шамрай Микола Володимирович