Портфоліо Гайдаєнко Наталії В'ячеславівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Володимир Великий

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Всесвітня історія, етика, географія, правознавство

Навчальна тема

Київська Русь наприкінці Х-у першій половині ХІ ст.


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Вперше з питаннями теми "Володимир Великий" учні ознайомилися з курсу "Вступ до історії України" 5 кл. Семикласники вже мають певний обсяг знань з теми. На Уроках з "Історії України" вони набувають нових знань, поглиблюють вивчене раніше, вдосконалюють навички роботи з тематичними та поріняльними таблицями, історичною картою, хронологічними послідовностями, тестовими завданнями, вчаться апелювати фактами, робити висновки, відстоювати власну позицію. Використання методу проектів дозволить учням відкрити нові горизонти теми, спонукатиме до пошукової діяльності, активізує пізнавальні можливості дитини, навчить навичкам, необхідним для створення власних проетів.

Повний План вивчення теми

Повний План

Навчальні цілі

Протягом реалізації проекту учні навчаються: - шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків (аудіо, відеоматеріали, статті), - працювати у програмах Microsoft Office: Word, Power Point, - створювати та демонструвати презентації, - створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, блоги, - обговорювати та висловлювати власні думки на форумах.

Опис оцінювання

Оцінювання відіграє важливу роль в підвищенні інтересу до предмету, стимулюванні самого процесу пізнання. Оцінювання проводитиметься в три етапи: попереднє (в формі тестування або фізичного диктанту), складання таблиці ЗХД, поточне та підсумкове оцінювання роботи над проектом, в тому числі оцінюється вміння складати діаграму. Перед початком роботи над темою вчитель ознайомлює з видами, методами та інстументарієм оцінювання, а також розробленими критеріями оцінювання:оцінки групи, самооцінки, оцінки проекту вчителем, оцінювання бюлетеню, оцінювання мільтимедійної презентації.

Діяльність учнів і вчителя

На початку вивчення теми вчитель пояснює учням суть методу проектів, його переваги над традиційними методами навчання та демонструє презентацію основних ідей навчального проекту, знайомить учнів з буклетом "Особливості методу проектів", в якому міститься інформація про мету, особливості, вимоги та організацію роботи даним методом. Далі пропонується за допомогою опитувальника поділ класу на групи: "Великий", "Красне Сонечко", "Святий". Кожна група складає план проекту, визначається з необхідним інструментарієм для виконання завдання, та вимогами, наприклад до оформлення презентації1. Результатом має бути мультимедійна розробка: учнівська презентація, буклет, блог, тощо. Для допуску роботи учнів в мережі Інтернет вчитель проводить співбесіду з класом та інформує про заходи безпеки, відповідні веб-сайти, а також отримує дозвіл батьків.

Учнівський блог [1]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Гайдаєнко

Фах, навчальний предмет

вчитель історії та правознавства

Навчальний заклад

Одеська спеціалізована школа № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

М. Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.08.12-07.09.12

Місце проведення тренінгу

Одеська спеціалізована школа № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

==Тренери== Коваль Оксана Євгеніївна