Портфоліо Воробйової Наталії Юріївни Правда чи забобони

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми (творча назва)

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я, біологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Правда чи забобони ...

Вік учнів, клас

11-12 років, 7 клас

Стислий опис

Цей проект призначений для того, щоб учні навчилися толерантному ставленню до ВІЛ позитивних людей. Завдяки проекту діти поглиблять та закріплять свої знання з основ здоров’я, біології, дізнаються багато нового, цікавого для свого здоров’я. Проект направлений щоб люди стали ближче і з зрозумінням ставилися до людей у яких є проблеми зі здоров’ям

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Вдосконалювати вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. При користуванні матеріалу з мережі Інтернет слід навчити дітей коректно використовувати матеріали для виконання проекту. Роз’яснити про належне дотримання авторських прав авторів матеріалу , який буде використаний. Навчити дітей з власних потреб використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/ правових питань. Пов’язаних з доступом та використанням інформації. Навчити учнів здійснювати вибір та приймати комплексні рішення.Використання мультимедійної презентації як один із засобів демонстрації подальшої роботи.Під час роботи над проектом в учнів будуть розвиватися уміння аналізувати, осмислювати та опрацьовувати дані згідно теми проекту.В учнів будуть формуватися навички створювання презентації. В учнів будуть формуватися усвідомлення власного навчання та своїх потреб до освіти.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

- Форма оцінювання мультимедійної презентації

-Діаграма Вена

З-Х-Д таблиця

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Презентація учнів

- Фасилітація для учнів

-Презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Воробйова Наталія

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології та основ здоров'я

Навчальний заклад

Середня загальноосвітня школа № 3

Місто\село, район, область

Львів

Контактні дані

(за вибором автора проекту: телефон, електронна адреса. Увага! E-mail має бути записаний у вигляді ababab на всвсвс , якщо ваша адреса ababab@всвсвс – для уникнення СПАМУ – несанкціонованої розсилки – записані так адреси люди розуміють, а машини, які шукають таких адрес для розсилання на них рекламної та іншої інформаці , ні )

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26.03 - 31.03.2012р.

Місце провведення тренінгу

Львів

Тренери

Дементієвська Ніна, Надія Манько