Портфоліо Волохової Яни з теми: «Країна чудес»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Країна чудес

Навчальні цілі

Учні повинні розрізняти поняття про хімічні елементи. Описують способи оцінювання інформації, різновиди інформаційних процесів. У учнів формується алгоритм розв'язку певного завдання, потрібного для досягнення їх життєвих цілей. Учні навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення поставлених завдань.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Хімія - це наука про речовини та їх перетворення. Хімія не тільки копіює природу, успадковує її, а й з кожним роком все більше починає перевершувати її. Народжуються тисячі і десятки тисяч речовин, не відомих природі, з властивостями, дуже корисними та важливими для людини. Список хороших справ, які робить хімія, воістину невичерпне. Але і всі прояви життя супроводжуються великою безліччю хімічних процесів. Пізнати суть життєдіяльності без хімії, без знань їх закономерностейневозможно. Хімія годує нас, одягає, взуває, дає блага, без яких неможливо сучасне цивілізоване суспільство. Це і заінтересут дітей. Тому я і створила цей блок, щоб учні могли дізнатися про ці речовини, їх перетвореннях. Головна мета цього проекту - формування у дітей пізнавального інтересу до предмета на основі виконання цікавих дослідів, дослідницьких робіт і розвинути їх творчі здібності.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Опис оцінювання

План вивчення теми показує, як в основному діяльність моїх учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Я пропоную завдання для формування навичок і надаю можливості розвивати ці навички. Методика навчання іноді використовує Основні запитання для того, щоб сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмета та основних ідеях теми при виконанні учнями проектів. Мої учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою. процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників . Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Учні самі можуть використовувати ці засоби оцінювання, щоб порівняти свою роботу з очікуваннями. Використовуються декілька формальних та неформальних методів оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім п’яти цілям оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель пропонує учням заповнити таблицю ЗХД . Вчитель розподіляє обов’язки учнів у групі. Згідно виконаного розподілу обов’язків, учні шукають інформацію в Інтернеті, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів роботи учнів за допомогою Мозкового штурму. Вчитель знайомить учнів з законом про авторське право, демонструючи презентацію. Учні переглядають презентацію та знайомляться з законом про авторське право, знайомляться із способами запису використаних джерел. Вчитель знайомить формою оцінювання сайтів, роздає аркуші з формами для оцінювання сайтів. Учні заповняються форми оцінювання сайтів. Вчитель формулює тест для учнів «Химия страна чудес». Учні запускають браузер, заходять на сайт GOOGLE і шукають визначення основних понять і порівнюють її з поданим на сайті ВІКІПЕДІЯ. Учні аналізують знайдену інформацію, формують схеми, роблять висновки.Вчитель проводить опитування. Вчитель створює таблицю, де учні записують свої е-mail. Потім робить розсилку для учнів із даними про електронні скриньки своїх однокласників. Учні отримують листа. І відправляють листа своїм однокласникам

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Яна Волохова

Фах, навчальний предмет

вчитель хімії

Навчальний заклад

ЗШ №35

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

78-87-98

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-30 вересня 2012

Місце проведення тренінгу

ЗШ №35 ВМР

Тренери

Стромило Іван Миколайович