Портфоліо Вовченко Оксани за темою: "Узагальнення і систематизація знань про числівник" для 6-го класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Файл:Публикация 44.jpg Файл:Проект 42.jpg

Автор проекту

Вовченко Оксана Миколаївна

Назва проекту

У світі числівників

Предмет, клас

Українська мова, 6 клас

Коротка анотація проекту

[1]план проекту

Спрямовуючі запитання

Ключове запитання

Чиможна прожити без числівників?

Тематичні запитання

Яке місце числівників у житті людини? Як у числівниках відображається рівень нашого життя? Як вимірюється мудрість в УНТ?

Змістові запитання

У яких сферах життєдіяльності людини найбільше використовуються числівники? Як без числівників зорієнтуватись у часі і просторі? Чому на позначення часу використовують порядкові числівники? Як порівняти розходи та доходи у сімейному бюджеті? Як змінився курс долару по відношенню до євро? Яке місце займають числівники в афоризмах? Чому мудрість вимірюється числівниками?

Візитна картка проекту

Українська мова, 6 клас «Узагальнення і систематизація знань про числівник». Учні досліджують використання числівників у повсякденному житті. Після обговорення вчительської презентації учні об’єднуються у групи і отримують завдання для кожної групи. Вчитель дає час для самостійної роботи. Учням оголошуються термін підготовки та графік консультації з вчителем (за потребою). Після збору та опрацювання інформації, групи учнів оформлюють свої результати. На уроці учні демонструють практичні вміння і навички використання числівників на позначення дат і часу та результати своєї роботи у проекті.

Дидактичні цілі проекту

Учень удосконалює уміння створювати діалоги з уживанням дат і точного позначеннячасу, а також усні, письмові висловлювання на певну тему, використовуючи виражальні можливостічислівників.

Методичні завдання проекту

Учні отримують завдання для виконання проекту від учителя: презентація завдань та груп, які повинні бути для їх виконання.Учні об’єднуються у групи за інтересами, учень може змінити групу за бажанням.В малих групах учні роблять наступні дослідження: - Виявлення кількості використаних числівників у газетній статті про економіку (з групуванням на кількісні і порядкові); - Дослідження статей про спорт з кількісним використанням числівників; - дослідження статей на суспільно-політичну тему з кількісним використанням числівників. При перегляді презентації учителя учні ознайомлюються з основним та тематичними запитаннями, з планом роботи, з видами роботи тощо. Можуть додавати свої ідеї у формі бесіди. До презентації відбувається оцінювання знань учнів з теми: тестування, неформальне опитування. Робота з таблицями «ЗХД». Учні отримують завдання на виконання проектів від учителя у вигляді презентації, інструкцій, планів. Під час роботи учні виконують тестові завдання для відповідей на змістовні запитання, використовується неформальна бесіда для оцінки знань учнів. При роботі над проектом учні використовують Інтернет таким чином: - Пошук інформації; - Обговорення у групах; - Заповнення форм оцінювання; - Консультація зі вчителем; - Публікація проміжних результатів дослідження у соціальній мережі для взаємооцінювання та отримання порад щодо покращення кінцевого продукту. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчанняЧіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

Публікація вчителя

[2] [3]

Візитна картка проекту

Презентація вчителя для виявлення уявлень й інтересів учнів

[4]презентація вчителя

Самостійні дослідження учнів

Диференціація навчання Учні, що мають проблеми у навчанні Додатковий час для виконання окремих завдань, змінені та уточнені цілі навчання, модифіковані завдання, об’єднання в групи за особливими критеріями, календарі із термінами на виконання завдань, адаптовані до їх потреб, спеціальні методи чи технології, а також підтримка спеціалістів (психолога) або учнів-консультантів. Усне опитування замість письмової роботи тощо. Обдаровані учні Самостійні дослідження, незалежне самостійне вивчення, різноманітні варіанти, за допомогою яких учні можуть продемонструвати засвоєні знання, наприклад, складніші завдання, що потребують поглибленого вивчення, продовження дослідження споріднених тем на вибір учня, а також довготривалі завдання чи проекти, завдання на синтез, аналіз.Творчі роботи,наприклад, складання художніх творів(віршів).

Приклад продукту проектної діяльності учнів

[5]Презентація [6][7]Публікація

Матеріали по формуючому й підсумковому оцінюванню

[8]оценочная карта [9]Форма оцінювання вікі-сторінки проекту [10]Підсумкове оцінювання ( оцінювання блогу, презентації, буклету) [11]Форма оцінювання вправності продукування творчих ідей [12]Форма оцінювання креативності

Матеріали по супроводу й підтримці проектної діяльності

[13]план впровадження

Інші документи

[14]Вхідна анкета [15]Навички 21 століття [16]Основний курс Intel