Портфоліо Білої Валентини Миколаївни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Розділ "Гриби та лишайники", тема "Гриби"

Gribu.jpg Gribu2.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розрахований на учнів 7 класу, для вивчення теми «Гриби та лишайники». Під час роботи над цим проектом учні дізнаються про загальні ознаки царства Гриби; паразитарних, цвілевих, грибів; поширені види грибів свого регіону; використання грибів людиною; будову гриба, основні групи грибів, за їх способом живлення, розмноження, ріст і розвиток грибів тощо. Дізнаються про формуюче оцінювання, про метод проектів взагалі.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Спочатку проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування та тестування. Учні об’єднуються в групи за спільними інтересами для пошуку відповідей на поставлені проблемні питання. Починають створювати «Дошку запитань», таблицю «З-Х-Д» та виконують «Асоціативний кущ». Під час роботи над проектом учні приходять на консультації, отримують контрольні списки для самоконтролю та форми оцінюванняроботи. Для демонстрації готується створене портфоліо, з усіма переліченими документами. Спосіб демонстрації обговорюється всією групою.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

І. Учні з вчителем обговорюють тему, мету та завдання проекту, переглядаючи вчительську презентацію. В ході перегляду, вчитель проводить опитування, щоб встановити рівень підготовленості учнів до роботи над проетом, визначає їх навчальні потреби та формулює навчальні цілі.

ІІ. Учні об’єднуються в групи за спільними інтересами, планують свою роботу, визначаються з продуктом кінцевого результату (учнівський блог), який буде створений для демонстрації. Для гідної підготовки, самоконтролю, учні отримують контрольні списки та форми самооцінки, групової діяльності, оцінки блогу. Учні продовжують заповнювати таблицю «ЗХД», отримують постійні консультації вчителя, доповнюють «Дошку запитань», проходять мережеве опитування.

ІІІ. Підготовлюють своє портфоліо та приклад учнівського блогу для демонстрації, запрошують гостей та зацікавлену громадськість, старшокласників.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Миколаївна Біла

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Христофорівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

смт Христофорівка, Криворізький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

anastasiabelay@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 17 по 29 грудня

Місце проведення тренінгу

Валівська СЗШ Криворізького району

Тренери

Хуторна Вікторія Анатоліївна