Портфоліо Бєлкової Юлії

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Зелене диво Землі. Яку будову мають рослини?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний: Я і Україна Дотичний: сходинки до інформатики

Вік учнів, клас

3 клас 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект має назву "Зелене диво Землі. Яку будову мають рослини?".Проводиться для учнів 3 класу.В цьому проекті вчитель ознайомлює дітей з рослинами як частиною живої природи та будовою рослин використовуючи інформаційні технології. Учитель розповідає про провідну проблему та спрямовує учнів на самостійну пошукову діяльність. В кінці проекту учні оцінювали роботу від кожної групи.

План вивчення теми (вставити файл)

[План вивчення теми]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком виконання проекту на 1 уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів під час заповнення таблиці З-Х-Д та усного опитування.На протязі всього проекту вчитель систематично веде спостереження роботи дітей в групах, використовуючи анкетування.Під час всього проекту вчитель слухає дискусії, які ведуть учні в малих групах. Наприкінці проекту в групах відбувається самооцінювання своїх продуктів, та оцінювання інших учасників групи. Після захисту кінцевого продукту кожен учень коротко надає самооцінку власній роботі шляхом усного висловлювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель ознайомлює учнів із загальною темою та провідною проблемою.Потім учням дається завдання заповнити діаграму.Далі учні об'єднуються в групи за рівнем навчальних занять та інтересами. Учитель перед початком проектом: -проводить урок, де говорить про основні поняття будови рослин та різноманітність рослин у природі; - перевіряє роботу Інтернету та потрібних комп’ютерних програми у комп’ютерному класі; - проводить тестування по результатам яких об’єднує учнів у шість груп; - формує критерії оцінювання знань учнів. Учні: - обговорюють тему проекту, завдання.

- планують свою роботу в групі;

Учитель пропонує:

- Заповнити ЗХД таблицю, - проводить усне опитування, - пропонує учням проект та вирішити проблему. Учні об'єднуються в групи та проходить формування завдань 1 група - Корінці Дізнатися, які види є кореневих систем, визначити значення кореня для рослин. 2 група- Стебельце Дізнатися про різноманітність стебел за напрямком росту, дослідити роботу стебла. 3 група -Листячко Дізнатися, які бувають листки, форму листкової пластинки,чому листя опадає 4 група- Насінини Знайти повідомлення про види плодів, про насіння, які бачили. 5 група - Пошуковці знайти цікавий матеріал про рослин. 6 група- Творці Знайти казки, байки про рослин. Наприкінці проекту учні заповнюють буклет. Учні вчились оцінювати роботу інших,співвідносили оцінку інших груп.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бєлкова Юлія Юріївна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

спеціалізована школа №260

Місто\село, район, область

місто Київ

Контактні дані

belkowa.yulya@yandex.ua

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03-08червня 2013

Місце проведення тренінгу

школа №269

Тренери

Ткаченко Тетяна Борисівна Драгунова Ганна Володимирівна Шевченко Світлана Вікторівна