Портфоліо Бученко В.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Обережно! Рослини!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія,природознавство,валеологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема3.Голонасінні.Тема4.Покритонасінні рослини.

Вік учнів, клас

12-13років, 7-В клас

Стислий опис

Учні знайомляться з особливостями отруйних рослин своєї території, будовою, життєдіяльністю, значенням у природі та житті людини. Здійснюючи інформаційні та експериментальні дослідження п'ять груп у класі готують проект, що має виявити роль отруйних рослин в житті людини. Учні збирають та розповідають про різні цікаві факти щодо рослин, оцінюють можливу небезпеку для здоров'я людини. синтезують інформацію на учнівському блозі [1], вікі-сторінці проекту або у інформаційних бюлетенях. Досліджуючи рослини,учні надають рекомендації однокласникам для запобігання отруєння.

Повний План вивчення теми

План

План впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1. В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими для ОДНОКЛАСНИКІВ. 2. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про ОТРУЙНІ РОСЛИНИ СВОЄЇ МІСЦЕВОСТІ, добираючи відповідні ПРИКЛАДИ ТА ЗОБРАЖЕННЯ. 3. Формувати в учнів вміння відрізняти отруйні рослини своєї території.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідкувати прогрес у навчанні використовувати З-Х-Д. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми, контрольні списки, списки запитань до самоконтролю, тести. Оцінюються контрольні та самостійні роботи, тести, презентації та виступи учнів. Використовується взаємооцінювання та самооцінювання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку проекту вчитель показує презентацію проводить опитування з метою визначення навчальних потреб учнів. З‘ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватись на основі тестування, використання З-Х-Д.. Учні у своїх дослідженнях спираються на законодавство про авторське право. Вчитель ділить дітей на групи за допомогою жеребкування. У малих групах учні проводять розподіл ролей: об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Вчитель дає завдання створити блог. Учні працюють над блогом та наповнюють його інформацією про своє дослідження. Основна увага при оцінюванні учнів в першу чергу звертається на корисність інформації. Диференціацію використовуємо враховуючи ролі та можливості кожного учасника в самій групі: більш старанні учні створюють творчі звіти, ведуть блог, менш обізнані в даній темі проводять анкетування, створюють блок-схеми, заповнюють таблиці.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Володимирівна Бученко

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології,основ здоров'я.

Навчальний заклад

Полонська гімназія.

Місто\село, район, область

Хмельницька обл.,м.Полонне.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-23 серпня 2012р.

Місце проведення тренінгу

м.Полонне, Полонська гімназія.

Тренери

Салюк Людмила Василівна.