Портфоліо Бойкова Алла Олександрівна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Порівняти чарівні речі з англійської та українських народних казок про Попелюшку, визначити чого у нас більше спільного чи відмінного.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова,Українська мова та література, інформатика.

Вік учнів, клас

11-12років,учні 6 класу

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Данний проект призначений для дітей 6 класу. В цьому проекті вони будуть визначати та складати стислий опис подій. Також складати список подій та основних ідей казки.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентаціюта шаблон презентацію для учнів з потребами у навчанні та пропонує форму «ЗХД», анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботив групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання приклад учнівської презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитися з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних запитань проекту "Порівняти чарівні речі з англійської та української казки Попелюшка,чого у нас більше спільного чи відмінного". За допомогою таблиці З-Х-Д виявляємо рівень інформованості учнів з даної теми. Чому казка про Попелюшку є улюбленою в усьому світі?Як би змінилася казка про Попелюшку, якби історію розповідала інша дійова особа? З яких елементів складається казка?Що таке точка зору?У чому схожі казки різних народів про Попелюшку?Для отримання відповіді на поставлені запитання, після перегляду презентації вчителя, учні проводять підготовчу роботу: об’єднуються в групи «Біографи», «Дослідники», та «Експерти». Група «Експерти» визначають повчальні елементи даної казки. Група «Дослідники» дослідити фантастичні елементи казки. Група «Біографи» - шукають розповідь про автора. Приклад учнівських презентацій. Вчитель консультує, направляє і допомагає учням в процесі дослідження. Для більш успішного виконання учнями проекту вчитель створює форми само- і взаємооцінювання блогу, контрольний список для блога та контрольний список самоспрямування у навчанні. Документи з фасилітаціїдопомагають учням більше зануритися в проблему і викликають їх на спілкування, на постановку цікавих запитань. Після обговорення результатів вчитель повертається до ключового питання проекту. В результаті обговорення та аналізу результатів дослідження весь колектив приходить до висновку про риси людей, які бажають жити у казці.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бойкова Алла Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Місто\село, район, область

м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

boikova433@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-24 червня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна