Портфоліо Боевець Вікторії Миколаївни з теми "Земля-наш спільний дом.Безпечне довкіля серед природи."

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Земля-наш спільний дом.Безпечне довкіля серед природи.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров’я

Навчальна тема (як записано в програмі)

Безпечне середовище. Безпечна поведінка

Вік учнів, клас

5 клас 12 літ

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

план впровадження проекту

Навчальні цілі

Виховувати і розвивати любов до своєї землі формувати дбайливе ставлення до всього жівому.Дать поняття що обов'язок людини-сохранітьЗемлю придатною для проживання.

Опис оцінювання

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та москового штурму. Форму З-Х-Д та організаційну діаграму учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні поділяються на групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, проводять Оцінювання навичок самооцінювання та рефлексії, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Для кожної групи створюється блог для рефлексії. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учнів на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка отриманих портфоліо проктів та продукту проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія. проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.деление на группы работа с проектом.


Діяльність учнів та вчителя

1 этапь. Учні знайомляться з темою проекту переглядаючи презентацію вчителя, в ході презентації заповнюють форми для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. Ознайомлюються з переликом питань для підготовки до початку та здійснення проектів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні діляться на 3 групи за власним бажанням або за результатами вхідного оцінювання. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності. 2 этап. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет. Оцінюють знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на блозі, що створено для розміщення проміжних результатів. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу, в якому організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками та з експертами. При необхідності на блозі можна розмістити посилання на інші засоби спілкування, які будуть використовуватись. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. Заповнюють форми для само оцінювання та взаємооцінювання. 3 этап. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Кожна група презентує свою роботу на підсумковій конференції, роблячи презентацію для класу. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів, Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Боєвець Вікторія Миколаівна

Фах, навчальний предмет

вчитель

Навчальний заклад

Макіівська загальноосвітна школа 50

Місто\село, район, область

макіівка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17 08 12-23 08 12

Місце проведення тренінгу

Макіівська загальноосвітна школа 50

Тренери

Прилуцька Наталія Васільевна