Портфоліо Беркаш Наталії з теми "Часи змінюються і ми змінюємось разом з ними"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Молодіжна культура

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - англійська мова, проект інтегрується з інформатикою, історією, георафією.

Вік учнів, клас

9 клас, 15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з англійської мови призначений для учнів 9 класу. Даний проект виконується під час вивчення теми «Молодіжна культура». Для цього учні об’єднаються у групи для дослідження даної проблеми. Вони здійснюватимуть пошук у різноманітних джерелах, зокрема Інтернету, аналізуватимуть, систематизуватимуть, робитимуть висновки які викладуть на учнівських презентаціях у блогах та на Вікі.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми (відновлено)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. Короткі розповіді учнів (повідомлення) допомагають відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. Такі розповіді можуть також забезпечити інформацію про те, як учні розуміють певні поняття та використовуватися для повторного пояснення нових понять. Форма оцінювання презентацій використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої презентації попередньо до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу з розповіддю описує критерії для їх написання з різних точок зору, використовується під час написання розповідей учнями, а потім знову для оцінювання кінцевого продукту. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними щоденників дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

вікі стаття учнів "Молодіжні організації в світі"

1 Тиждень Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з Ключовим запитанням: Чим живе сучасна молодь? Прошу учнів подумати самостійно про запитання, а потім обговоримо відповіді. Запитую, хто добровільно хоче поділитися своєю відповіддю з цілим класом. Оголошую наступне запитання до проекту: Які захоплення молоді? Пояснюю учням, що вони вивчатимуть це питання упродовж своєї роботи над проектом. Почну проект зі стартової презентації. Методом мозкового штурму визначимо можливі теми, які могли б мати відповідні набори даних. Обговоримо та оцінюємо ідеї учнів, які вони пропонують Обговоримо друковані та електронні ресурси для збору даних. Можливі теми можуть включати: Що таке хобі? Як відпочиває молодь? Які захоплення в учнів 11 класу? Попередні знання учнів з проблеми проекту оцінюю за допомогою асоціативного куща та З-Х-Я-Д таблиці. Роздаю учням Форми оцінювання презентації, блогу та вікі-статті проведжую їх обговорення. Попрошу учнів використовувати Форми, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

2 Тиждень Запрошую учнів обговорити наступне питання: Які молодіжні організації є в світі? Тематичне запитання Групи учнів, відповідно до обраних тем, мають дослідити відповіді на Тематичні запитання. Учні повинні створити два кінцеві продукти свого проекту, які включають відповіді на питання, а також Тематичне запитання, яке було обговорене в перший день: Як відпочиває молодь? Кожна група має створити: по-перше - мультимедійну презентацію про своє дослідження (про тенденції та можливі наслідки, використовуючи математичні інструменти статистичного аналізу ),

по-друге - блог, що містить короткі статті по даній теміпро можливі ефекти і наслідки тенденції

По-третє - вікі-сайт про тему, включаючи наслідки та ефекти Дозволяю учням об’єднуватися в групи за власним бажанням. Членство в команді може бути сформоване на основі теми, до якої вони мають інтерес. Кожна група учнів повинна досліджувати різні теми. Нагадую учням, щоб вони ви- користовували Тематичне запитання в своїх проектах. Учні проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх тем. Проведіть консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, поясніть, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися он-лайн опитування оцінювання їх мислення вищих рівнів.

3 Тиждень Учні завершують своє дослідження, застосовуючи свої набуті знання. Учні створюють мультимедійні презентації та інформаційні блоги чи вікі. Нагадую учням, щоб вони використовували свої Контрольні списки для перевірки та завершення своїх робіт. Проведення презентацій (усних виступів з демонстрацією мультимедійних презентацій). Використовую Форми оцінювання проектів для оцінювання робіт учнів. Учні захищають свої проекти на останньому уроці із теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Беркаш Наталія Григорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови та світової літератури

Навчальний заклад

Боромлянський НВК

Місто\село, район, область

село Боромля,Тростянецький район, Сумська область

Контактні дані

berkashnata@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05-11.08.2013

Місце проведення тренінгу

Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради Сумської області

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна