Портфоліо Берестовської М. С. для учнів 9 класу з теми "Famous people"
Зміст
Назва навчальної теми
Famous people
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Ми - громадяни України, англійська мова
Вік учнів, клас
14-15 років. 9 клас.
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Учні під час виконання проекту будуть ознайомлюватися з видатними людьми світу та англійськими письменниками.Проект викликатиме в учнів інтерес до вивчення життя відомих людей. Ознайомлення з цікавими фактами їхнього життя.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Учні розвивають уміння свідомо та правильно складати речення, необхідні для використання у найбільш типових ситуаціях. Здобувають знання основних правил орфографії та пунктуації. Розвивають уміння продукувати писемне повідомлення з дотриманням мовних правил. Навчаються користуватися технічними об'єктами на основі їх відповідності заданим умовам. Учні навчаються правильно планувати свій час і виконувати роботу згідно критеріїв і вимог. Вони навчаються ефективно співпрацювати в групі.Здобувають уміння розуміти основний зміст коротких простих повідомлень, оголошень, репортажів; здобувати інформацію з Інтернету на побутову тематику; узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки. Навчаються користуватися словником та іншою довідковою літературою. Розвивають уміння розуміти основний зміст газетних, журнальних, публікацій науково-популярного і публіцистичного стилів, виділяти головну думку.Навчаються здобувати інформацію з оголошень, проспектів, меню, розкладів, брошур, коротких офіційних документів, переглянувши значний за обсягом текст (серію текстів). Розвивають уміння робити зв'язне повідомлення, використовуючи у разі потреби лексичні або зображувальні опори; робити повідомлення за певною ситуацією в межах визначених сфер спілкування; передавати основний зміст прочитаного, побаченого або почутого, висловлюючи своє ставлення до осіб, подій, явищ -тощо, про які йдеться Навчаються робити нотатки; складати план.Навчаються працювати з графікою та готовими малюнками, програмами Word, PowerPoint, Publisher, створюючи свої презентації, публікації та веб-сайти..Діти вчаться збирати інформацію, обговорювати питання, адаптувати текст, змонтовувати знайдений матеріал.При заповненні дидактичних матеріалів учні розвивають навички мислення високого рівня, аналізуючи результати та висновки в ході проекту. Вчаться працювати з формами опитування та шаблонами. Ознайомлюються із поняттям про авторське право та використовують посилання на використані джерела інформації. Оцінювання в рамках даного проекту буде проводитися впродовж всієї роботи учнів і буде реалізовуватися наступними методами:
- формулююче оцінювання;
- таблиця ХЗД
- Вхідне опитування
Самооцінювання учнівської роботи
Діяльність учнів та вчителя
1. Сформувати групи по 2 чоловіка.
2. Ознайомитися з темою проекту та методичними матеріалами, наданнями керівником проекту для його виконання.
3. Визначитися з тематичним запитанням, над котрим буде працювати група.
4. Спланувати роботу групи та розподілити завдання.
5. Виконати експериментальну частину завдання.
6. Виконати завдання групи.
7. Оформити звіт про роботу групи у заданому вигляді.
8. Підготувати та провести презентацію результатів роботи групи на учнівської конференції.
9. Після проведення учнівської конференції проаналізувати результати виконання проекту, визначити сильні та слабкі сторони роботи учасників проекту.
Учні використовують створену вчителем учнівську презентацію для обрання теми проекту, правильного вибору Ключових, Тематичних та Змістових питань, для розробки форми само оцінювання.
Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт здійснюється за схемом ЗХД (Знаю, Хочу, Довідався).
В ході вивчення теми використовуються різні форми та методи навчання (наприклад, Мозкова атака, Мікрофон та інше), систематично проводиться Рефлексія для формування і оцінювання само спрямованості учнів та відслідковування їх фактичних знань.
Вчитель систематично допомагає учням різних груп глибше розкрити тему проекту, він надає різні інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню Учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитись оцінювання. Заповнюється форма 3-Х-Д. Впродовж роботи над проектом кожна група заповнює узагальнені висновки одержанні ними впродовж вивчення теми.
Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки за презентацію, оцінки за вміння виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, оцінки за опитування, оцінки за контрольну роботу.
На початку вивчення теми провести бліц-тестування з метою оцінки рівня досягнень учнів. Результати тестування обговорити. Учитель проводить урок, на якому дає основні поняття про функції, готує список літератури з теми проекту. Клас поділяється на 2 групи: фізики, математики. Оголошуються критерії оцінювання роботи учнів. Учні обговорюють тему проекту,цілі, завдання, вживаються в ситуацію, складають план роботи групи, та розподіляють обов’язки у групі. Для визначення рівня знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити З-Х-Д таблицю. Після цього учитель пропонує учням проект. Для того щоб учні чітко розуміли, що від них вимагають, учитель демонструє свою - презентацію. Впродовж роботи над проектом вчитель консультує групи; Учні обговорюють результати,оформляють проект згідно з планом, оцінюють свою роботу і роботу учнів своєї групи. Наприкінці роботи над проектом вчитель оцінює роботу груп, оцінює узагальнюючі висновки, учні заповнюють таблицю З-Х-Д.
критерії оцінювання публікації
--***Корисні посилання***==
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Берестовська Марина Сергіївна
Фах, навчальний предмет
Вчитель англійської мови
Навчальний заклад
Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Місто\село, район, область
м. Апостолове
Апостолівський район
Дніпропетровська область
Контактні дані
lyubov020256@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
18-30 березня 2013 року
Місце проведення тренінгу
Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4