Портфоліо Бакар Інни з теми : "Прийменник як службова частина мови"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Зміст

Назва проекту

Прийменник як службова частина мови

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова ,інформатика , українська література,народознавство.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Узагальнення та систематизація знань з теми:"Прийменник як службова частина мови"

Вік учнів, клас

7 клас,13 років

Стислий опис

=Проект призначений розвивати навички правильного правопису учнів ; формувати вміння планувати роботу в групах й орієнтуватися в інформаційному просторі; аналізувати навчальний матеріал; сприяти розвитку вміння виступати перед аудиторією, захищати свою роботу; удосконалювати навички самостійної творчої роботи та групої роботи.

Повний План вивчення теми

За планом на вивчення теми відводиться 5 уроків. На першому уроці учитель повідомляє тему урока, термін її вивчання, способи вивчення, коротко повідомляє план роботи над цією темою. 1 Учитель розбиває клас на чотири групи.Всі групи отримують завдання на картках.Останні два завдання є творчим.Оцінювання відповідей (підрахунок балів)здійснюється протягом уроку одним із учнів,що не приймає участь в роботі груп.

План-шаблон

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Закріпити знання учнів про правопис прийменників разом ,окремо і через дефіс;формувати вміння визначати в словах орфорграму:Написання прийменників" та обгрунтувати вибір написання відповідним правилам;З"ясувати рівень засвоєння вмінь та навичок стосовно теми ,закріплювати вміння застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці,розвивати навички;розвивати орфографічну грамотність,увагу,пам"ять,логічне мислення.

Опис оцінювання

Самооцінювання прикладу учнівської роботи [[1]] Використовуються запитання впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань, а також інших важливих питань з теми. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та експериментального дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації, контрольний список для оцінювання навичок планування проекту , форму для оцінювання мультимедійної презентації, cамооцінювання прикладу учнівської роботи, форма оцінювання виконання групового завдання, форма оцінювання виконання групового завдання, контрольний список: вклад в групову роботу, контрольний список під час спостереження того, як учні вміють аналізувати під час виконання проектів і інших завдань На початку проекту, для виявлення потреби учнів, заповнюється таблиця З-Х-Я-Д ,в якій учні мають описати, що знають з теми. Оцінити вміння дітей оцінювати веб-ресурси. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка спрямовує їх у навчанні. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні, здійснюючи пошук ресурсів, будуть використовувати спеціальну форму оцінювання ресурсів Інтернету, а саме контрольний список для оцінки веб-сайтів. Також вчитель ознайомить учнів із законодавством про авторське право. Для користування тими чи іншими ресурсами інтернету учні будуть надсилати листи до організаторів сайту з метою надання дозволу користуватися матеріалами.[[2]] Оцінювання здійснюється за формою оцінювання учнівських презентацій, за допомогою чого учні мають можливість самостійно оцінювати свою роботу. Оцінювання проводиться протягом роботи над проектом , а кінцевий результат виставляється після завершення проекту.

Діяльність учнів(скопіювати з Плану)

Учні розподіляються по групах, одержують свої ролі та завдання.Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, демонструє презентацію та обговорює виконання роботи; обговорює , як учні будуть застосовувати знання і навички при підготовці завдань, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість у роботі.


презентація

Допоміжні файли

Допоміжні файли 2

Допоміжні файли 3

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бакар Інна

Фах, навчальний предмет

Філолог.

Вчитель української мови та літератури,Українська мова та література

Навчальний заклад

Одеський навчально-виховний комплекс №53

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

вул.Гайдара

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-21 серпня 2012

Місце провведення тренінгу

Одеський НВК №53

Тренери

М.Ю.Смирнова