Портфоліо Бадай Ольга Сергіївна з теми "Земля - наш спільний дім"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

"Земля - наш спільний дім"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Земля – наш спільний дім

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект реалізується у 7-му класі в рамках вивчення теми «Земля – наш спільний дім». В ході реалізації проекту учні мають навчитися визначати сучасні проблеми взаємодії суспільства і природи, проводити класифікацію природних ресурсів, визначати екологічні проблеми материків і чиники забруднення навколишнього середовища.

Повний План вивчення теми

план реалізації проекту план вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні називають: -сучасні проблеми взаємодії суспільства і природи, основні типи природоохоронних територій, проводять класифікацію природніх ресурсів; наводять приклади: -раціонального і нераціонального природокористування; - змін ПК під впливом людини; - основних змін навколишнього середовища під впливом людини; характеризують: - різні види забруднення природи, екологічні проблеми материків і океанів та можливі шляхи їх вирішення; показують на карті: - природоохоронні території, райони екологічного лиха; порівнюють: рівень забруднення навколишнього середовища в різних регіонах землі; оцінюють: - значення міжнародного співробітництва у вирішенні проблем взаємодії природи і суспільства.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

1. До початку проекту проводиться • Діагностика навчальних потреб учнів • Рівня їх фактичних знань учнів з теми 2. Під час проведення проекту проводиться: • анкетування для групування учнів по групам • відслідковування ходу виконання роботи • контроль за дотриманням вимог до виконання різних видів роботи 3. По завершенню проекту проводиться: • Оцінювання створених учнями робіт: презентації, публікації, сайту, допису фасилітація ЗХД опис оцінювання діяльності учнів оцінювання вікі статті оцінювання інформаційного бюлетня самооцінювання учнів оцінювання презентації учнів

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель презентує публікацію учням про метод проектів та навички 21 століття. публікація метод проектів 2 публікація про метод проектів Перед тим, як вчитель запропонує учнів взяти участь у проектів йому необхідно поспілкуватися з батьками цих учнів і взяти у них дозвіл про публікацію робіт їх дітей в Інтернеті. дозвіл батьків лист дозвіл Початком роботи над проектом буде опитування. вхідне опитування День1,2 Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації, вчительська презентація виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі двох графічних схем та таблиці З-Х-Д, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування та тестерів, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. • Учні формують групи (дослідники природних ресурсів, екологи, представники міжнародних організацій з охорони природи). Дослідники природніх ресурсів 1. Доводять, що природні ресурси поділяються на відновлювальні і невідновлювальні. 2. Складають анкету-опитування, для того щоб дізнатися, якою інформацією щодо володіння учнями школи знаннями про природні ресурси Землі . 3. Створюють інформаційний бюлетень. Екологи 1. Проводять соціологічне дослідження щодо знань про екологію як науку. 2. Виділяють види забруднення та джерела їх надходження. 3. Наносять зібрані матеріали на контурні карти. Представники міжнародних організацій з охорони природи 1. З’ясовують роль міжнародної спільноти у вирішенні екологічних проблем. 2. Визначають міжнародні екологічні організації. 3. Оформлюють вікі-статтю. • Почати “мозкову атаку” пошуку можливих тем для дослідження. День 3,4 • Обрання теми учнями. Вони не можуть обирати теми, які вже обрані іншими, і можуть придумати свою, не тільки запропоновану вчителем. • Пошук матеріалів в Інтернеті та збір інформації з друкованих джерел.

День 5,6 • Консультації з вчителем інформатики, образотворчого мистецтва щодо викладення та оформлення матеріалів.

День 7,8 • Учні створюють тексти для статей, слайдів, анкети проводять опитування. вихідне опитування • Учні обговорюють попередні результати.

Дні 8,9 • Учні створюють учнівську презентацію та вікі-статтю. учнівська презентація

Вікі стаття на тему "Земля - планета людей"

День 10 Учні презентують свій кінцевий продукт на відкритому заході. Кожній групі відводиться 7 хвилин

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бадай Ольга Cергіївна

Фах, навчальний предмет

географія та економіка, географія

Навчальний заклад

ЗОШ № 24

Місто\село, район, область

м.Чернівці

Контактні дані

вул.Стефюка, 5, 4-09-11

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-22 серпня 2012 р.

Місце провведення тренінгу

ЗОШ № 24

Тренери

Куцик Г.І. Андрущак Т.І. Антоненко О.О.