Портфоліо Астанкова Діна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Блискавка природне явище"

Буклет для батьків і учнів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізика, астрономія, біологія

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Основним фізичним змістом проекту є ознайомлення учнів з природнім явищем блискавки, природними аспектами, знаходження відстані до неї, вміння захиститись від таких природних явищ. Проводиться в 7 класі в розділі «починаємо вивчати фізику» з тем «Простір і час.Послідовність ,тривалість і періодичність подій.Довжина та одиниці довжини. Взаємодія тіл..Електризація тіл.Сила- міра взаємодії.Енергія.» Учні діляться на 3 групи і працюють по темах: -Що таке блискавка? -Захист від блискавки. -Енергія блискавки.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання

таблиця ЗХД

Анкетування

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя Підготовка до вивчення теми. Вчитель роздає дітям буклети для батьків, які пояснюють особливості методу проектів, та як він буде використовуватися при вивченні теми. Перевіряє, чи знають учні, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати. Отримує дозвіл від батьків на використання і публікацію робіт учнів в Інтернеті. Перше заняття . Вчитель ставить перед учнями Ключове запитання: Що без леза та без зуба розтина міцного дуба? Як один із варіантів проводить з учнями мозковий штурм. Вчитель показує вступну презентацію, в ході якої та після неї варто провести з класом обговорення ? Що таке блискавка? Чому виникає блискавка? Як сховатися від блискавки? Що ми знаємо про кульову блискавку, вогні святого Ельма, грозу і грім? Перед початком роботи вчитель: обов'язково знайомить дітей з Законом про авторське право; пояснює як правильно оформити список використаних джерел; навчає критично оцінювати сайти та інші посиланні під час роботи в Інтернеті (надаємо необхідні форми); нагадує про безпечну поведінку в Інтернеті.

Презентація вчителя

Питання для учнів

Діяльність учнів Учні повинні мати певний обсяг знань з даної теми ( власний досвід, природознавство. історія, фізика). Володіють певними навичками роботи в Інтернеті. Роботі у текстовому редакторі, редакторі Power Point. Мають певний обсяг знань щодо знаходження літературних джерел. Учні мають ознайомитися і розглянути основні особливості електричних явищ у природі. Учні об’єднуються в малі групи для розробки та впровадження проектів. Для кожної групи розроблене власне завдання: Група 1. Чим небезпечна гроза? Група 2. Що ми знаємо про кульову блискавку? Група 3 Що ми знаємо про вогні святого Ельма? Група 4 Чи можна використовувати мобільні телефони під час грози? Група 5 Які ми знаємо народні прикмети про грозу і грім? Група 6 Під яким деревом краще укритися? Учні збираються в малих групах, обговорюють своє завдання, записують свої попередні ідеї та які методи вони будуть використовувати під час дослідження (методи знаходять у відповідній літературі або Інтернет-ресурсах). Діти виконують дослідження, готують отримані результати, роблять висновки. Під час виконання проекту, учні опановують певні методики проведення досліджень, спостережень, навчаються оформлювати результати у вигляді таблиць, узагальнювати дані, робити висновки, готують презентацію, бюлетень. Продуктом стає мультимедійна презентація, буклет, інформаційний бюлетень. Представлення своїх робіт відбувається за допомогою ротаційних станцій («Рухаємося по колу»). Взаємооцінювання відбувається за критеріями передбаченими у формі оцінювання. Результати своїх досліджень учні презентують учням 7 класів та батькам.

Презентація учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Діна Астанкова

Фах, навчальний предмет

вчитель, фізика

Навчальний заклад

Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Богданівка, Павлоградський, Дніпропетровська

Контактні дані

тел: 0990731368

Відомості про тренінг

Intel "Навчання для майбутнього" (10 версія)

Дати проведення тренінгу

08.06.2015-20.06.2015

Місце проведення тренінгу

Вербківська ЗШ І-ІІІ ст.


Тренери

Пазіна Наталія Вікторівна