Портфоліо Антіпіної Марини Авангардівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Здоров язберігаюча складова на уроках іноземної мови

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова .Основи здоров я. Фізкультура

Вік учнів, клас

15 років. 9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 9кл.. Заплановано провести опитування для виявлення рівня обізнанності учнів про шкідливий вплив паління . Потім зробити висновки та провести заходи присвячені здоровому способу життя.(презентації).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед проектом (за кілька місяців до нього) в консультаціях з учителями англійської мови мови та інформатики проводиться оцінювання готовності учнів до виконання проекту (рівень володіння навичками роботи з комп’ютером, пошуку інформації в мережі Інтернет, роботи з мережевими ресурсами, тощо).

На початку роботи над проектом відбувається: Перегляд презентації вчителя з її наступним обговоренням (фронтальним і малими групами - «мозковий штурм») Вхідне тестування за інтернет-опитувальником для з’ясування рівня знань по темі проекту Ознайомлення з дослідницькими роботами, з подальшим їх обговоренням у міні-групах.

Впродовж роботи над проектом: Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів; Учні по мірі проходження основних етапів проектної роботи заповнюють контрольний список прогресу роботи (електронна таблиця, Google-документ); Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання.

Наприкінці роботи над проектом: Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань Учні демонструють виконані, після чого відбувається їх само оцінювання, оцінювання вчителем роботи (інтернет-сайти та іншими групами (згідно критеріїв оцінювання)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель знайомить учнів з методом проектів. Учні будуть досліджувати рівень обізнаності про шкідливий вплив тютюнопаління на організм. Учні будуть опитувати підлітків. Опрацьовують статистичні дані щодо шкідливих звичок у людей всього світу. Збір інформації для проекту проходить за допомогою мозкового штурму. Вступна презентація містить питання на які їм потрібно дати відповіді на прикінці проекту. Статистичні дані щодо шкідливих звичок людей вони можуть знайти використовуючи Інтернет.Кінцевий результат проекту буде представлений у формі прес-конференції де кожна група представить свої дослідження та порівняє їх з дослідженнями інших груп.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Антіпіна Марина

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

ЗШ№17

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

antipinam69@gmail.com.

Відомості про тренінг

[[Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський

ліцей, 11 - 23 вересня 2017 року]]

Дати проведення тренінгу

11-23 вересня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна