Портфоліо Андрюхіної Алли Володимирівни для учнів 7-го класу за темою "Взаємодія тіл. Земне тяжіння."

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Взаємодія тіл. Земне тяжіння.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізика, хімія, біологія

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Взаємодія тіл. Земне тяжіння.» передбачений для учнів 7 класу. Цей проект можна виконати під час вивчення теми «Взаємодія тіл. Земне тяжіння.Електризація тіл. Взаємодія заряджених тіл. Взаємодія магнітів. Сила — міра взаємодії. Енергія.». Учні вчаться застосовувати отриманні знання для пояснення різних природніх явищ та процесів, для розв'язку фізичних задач, розвивають інтерес до фізики як науки. Під час роботи над проетом учні використовують міжпредметні зв'язки, шукають більш ефективні шляхи розв'язку задач проекту, вчаться мережевому спілкуванню та взаємодії, знайомляться з особливостями проектно-дослідницької методики навчання

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Завданнями проекту є: формування початкового уявлення про типи взаємодій, про силу та енергію.На першому етапі проведення проекту визначили учнівські потреби та склали план оцінювання.Провели дискусію відносно вибору стратегій в проектній діяльності. Розробили форму оцінювання учнівської презентації,результатів роботи груп.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Bulet1.jpg Bulet2.jpg


За тиждень до оголошення початку роботи над проектом учитель готує буклет для учнів та їх батьків про проектну діяльність. Перший день. Для зацікавлення учнів до роботи над проектом учитель демонструє власну презентацію, в якій зазначена проблема проекту, сформульовані ключове та тематичні запитання.

Для формулювання навчальних потреб учні заповнюють таблиці «ЗХД».

Учні об’єднуються у дві групи (за інтересами).

Перша група досліджує питання "Взаємодія тіл. Вага"

Друга група досліджує силу тяжіння, знаходить всі "за" та "проти".


На підготовку проекту відводиться один тиждень. За цей час учні знаходять необхідну інформацію, проводять історичні, літературні дослідження. Учитель роздає критерії оцінювання продукту діяльності учнів та надає учням документ для фасилітації. Оцінюють отриману і знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, які запропонував учитель. При використанні матеріалів у проектній діяльності учні зазначають посилання на джерело використаної інформації. Працюючи в групах, учні створюють продукт своєї діяльності: вікі-статті, учнівський блог, презентацію, буклет тощо. Вчитель проводить консультації для кожної групи окремо. Учні кожної групи здійснюють самооцінку та взаємооцінювання участі кожного члена групи. Учні завершують свої роботи. Презентують продукт своєї роботи. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до форми оцінювання мультимедійних презентацій, учнівського бюлетня, wiki-статті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Андрюхіна Алла Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Інформатика, фізика, математика

Навчальний заклад

Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №6 м.Орджонікідзе Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

м.Орджонікідзе Дніпропетровської області

Контактні дані

(099)4949475

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12 листопада - 23 листопада 2012 року

Місце проведення тренінгу

Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №6 м.Орджонікідзе Дніпропетровської області"

Тренери

Годована Ганна Анатоліївна, Потапова Ірина Борисівна