Портфоліо Іордан Олени з теми "Моє майбутнє "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Моє майбутнє

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія

Навчальна тема

Основи здоров’я. 7 клас. « Психологічне благополуччя підлітків».

Вік учнів, клас

7 клас. 12 років

Стислий опис проекту

7 клас. « Психологічне благополуччя підлітків». Тренінгові заняття з теми. Рольові ігри до запропонованих життєвих ситуацій.


Повний План вивчення теми

план вивчення теми

план впровадження теми

Навчальні цілі

Створювати сприятливі умови для психологічного та інтелектуального розвитку. Навчити поводитися в екстремальних умова;підтримувати психологічну рівновагу; запобігати стресу.

Опис оцінювання

Для виявлення багажу знань серед учнів проводиться така оцінка контролю як мозковий штурм, різноманітні фронтальні усні та письмові опитування, де потрібно виявити на якому рівні знаходиться учень, чи здатен встановлювати міжпредметні зв’язки, логічно та обґрунтовано відповідати на питання.

список для усної відповіді

Оцінювання дослідження

оцінювання журнал навчання

оцінювання презентації

Діяльність учнів і вчителя

Вчитель пропонує тему для вивчення , встановлює чітко мету та завдання. Вчитель готує презентацію для учнів з даної теми демонструє на першому уроці. презентація Дітям пропонується джерела інформації з даної теми та чіткий час на їх опрацювання. Вчитель розповідає учням про метод проектів за допомогою буклетів. буклет Проводиться фронтальне опитування двох видів ( усне та письмове) для виявлення знань з даної теми, також пропонується мозковий штурм. Перевіряється вміння дітей працювати з літературою ( за кількість набраної інформації та її розумінням) за допомогою поділу дітей на творчі групи та роботою в них. Також проводяться к.р., тести, різноманітні опитувальники. Вчитель поділяє учнів на групи та надає їм завдвння для проекту, Учні відкривають власні блоги де можуть обговорювати свої думки з іншими учнями. учнівський блог На завершення роботи провести захист презентацій та доповідей учнів . Створюється спеціальна група для взаємооцінювання та дискусії проведеної роботи..

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іордан Олена Павлівна

Фах, навчальний предмет

вчитель біології та хімії Основи здоров’я.

Навчальний заклад

озош № 106

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

провулок Дачний № 1

44-65-24

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-29 серпня

Місце проведення тренінгу

озош № 106

Тренери

Звєрєва Діана Василівна