Портфоліо Ігрунової Ельвіри Миколаївни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Від розвитку державотворчих процесів в Київській Русі до державотворення в сучасній Україні

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема !. Виникнення та розвиток Київської Русі

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час вивчення Теми "Від розвитку державотворчих процесів в Київській Русі до державотворення в сучасній Україні",згідно з програмою даний проект спрямований на формування у учнів уявлень та знань про еволюційні процеси державотворення в Київській Русі,зародження Великої европейської держави зі своїм спеціфіцчним політичним устріем, виникнення державної символіки - Малого Гербу України, флагу, яка в сучасній Україні мае свое продовження.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Основною метою проекту е знайомство учнів з історіею виникнення Київської Русі,починаючи з Середньовіччя,глибоке осмислення значення державної символіки,її необхідність в кожній державі,подання нового підходу до аналізу проходження етнічних процесів на українських землях,формування українського етносу,його мови,культури,як історико-політичного явища.

Опис оцінювання

План вивчення теми показує, як в основному діяльність моїх учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Я пропоную завдання для формування навичок і надаю можливості розвивати ці навички. Методика навчання іноді використовує Основні запитання для того, щоб сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмета та основних ідеях теми при виконанні учнями проектів. Мої учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою. процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників . Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Учні самі можуть використовувати ці засоби оцінювання, щоб порівняти свою роботу з очікуваннями. Використовуються декілька формальних та неформальних методів оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім п’яти цілям оцінювання.

Проблемні питання

1.Як проходили процеси становлення протодержавних об"еднань? 2.Чому цей процес проходив найінтенсивніше на території Полянського племенного княжіння? 3.Яким чином Володимир Великий закріпив центральну владу та політичну едність Київської Русі? 4,Чому ми вважаемо,що Володимир Великий заклав основи Великої даржави? 5,Як великі діячи історіїї впливали на процес державотворення?

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Шукаючи відповіді на проблемні питання,учні повинні дослідити історію становлення державотворення на українських землях,з ціею метою, вчитель розподіляе учнів на групи, учні шукають інформацію в Інтернеті,в бібліотеках,пишуть повідомлення,збирають та систематизують зібраний матеріал,який обговорюеться в групах

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ігрунова Ельвіра Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель історії та російської мови Викладаю історію,правознавство.економіку.....

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Малиновський р-н.

Контактні дані

тел.дом. 765-92-93

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-17 серпня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Одеса, ОЗОШ №100.

Тренери

Скринник Федора Георгіївна