Портфоліо Іващенко Анни з теми "Колиска західної культури"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Колиска європейської культури

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - історія, додаткові предмети – українська мова, інформатика, художня культура.

Вік учнів, клас

8 клас. Вік учнів – 13-14 років.


Стислий опис проекту

Навчальний проект з всесвітньої історії для учнів 8 класу виконується у рамках вивчення теми «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ». У проекті учні працюватимуть над дослідженням розвитку культури Європи у ХVІ столітті. Повинні дослідити етапи розвитку та вдосконалення освіти та науки. Вивчатимуть основних митців мистецтва Високого Відродження. Результати своєї діяльності діти викладуть у вигляді презентацій, блогів, публікацій, вікі-статей.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Навчальні цілі

У результаті своєї роботи учні зможуть здійснити наступне: використовувати стратегії самостійного навчання та навчання у співпраці; висловлювати судження щодо відображення у творчості митців Відродження цінностей Нового часу; показувати на карті найвизначніші культурні центри; описувати найвизначніші пам’ятки культури; вдосконалюватимуть уміння використовувати ІКТ для створення продуктів проектної діяльності; поглиблювати навички виступу перед аудиторією; вміння аргументовано доводити свою думку; ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення

Опис оцінювання

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителю поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл. Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. З-Х-Д- схеми та асоціативний кущ, контрольний список учнівської презентації, та допомагають відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. У цей час відбувається включення суб’єктивного досвіду та оцінка початкових уявлень учнів з теми проекту. Форма оцінювання для блогу з прогнозування погоди описує критерії для їх створення з точки зору прогнозів гідрометцентру та народних прикмет, використовується під час його розробки учнями, а потім знову для оцінювання кінцевого продукту. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними щоденників дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями. Оцінювання учнів відбувається за допомогою онлайн-опитування.В резкльтуті опитування учнів . Відбувається підсумкове оцінювання робіт. Діти висловлюють свою думку щодо цього етапу роботи.

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Формує різноінтелектуальні групи з урахуванням результатів домашнього анкетування множинного інтелекту.На першому етапі проекту учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки [[учнівського блогу ], за яким постійно відслідковують відповідність блогу критеріям подальшого оцінювання їх роботи.На другому етапі роботи в групах учні роблять пошук ресурсів для отримання за ключовими словами необхідної інформації та оцінюють вибрані веб-ресурси. Вчитель на даному етапі оцінює вміння учнів оцінювати веб-ресурси та ознайомлює і навчає учнів дотримуватись законів про авторське право.На третьому етапі учні створюють продукт своєї діяльності, в якому відображають як спільну роботу, так і ведуть спостереження за своїми практичними діями.переглядають презентацію, яка несе загальний характер[1] Вчитель надає форми для оцінювання продуктів основної діяльності учнів та для самооцінювання діяльності в групах (формуюче оцінювання). В ході роботи одна із груп показує свій продукт напрацювання у вигляді Вікі-стаття " Епохи Відродження" та презентацій[2], публікацій.На заключному етапі підготовлені роботи учні демонструють, розмістивши та обговоривши матеріали в Інтернеті за раніше розробленими формами. Учитель створює для учнів критерії оцінювання для полегшення роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іващенко Анна

Фах, навчальний предмет

Історія та основи правознавства

Навчальний заклад

Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського офіційний сайт школи

Місто\село, район, область

м.Ромни,Сумська область

Контактні дані

fialka19892203@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29.10.12 – 04.11.12

Місце проведення тренінгу

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П. І. Калнишевського

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна, Герасименко Наталія Вікторівна