Портфоліо Єрьоменко Наталії Василівни з теми "Кримські гори і південний берег Криму"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Кримські гори і південний берег Криму
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний навчальний предмет: Географія 8 клас. Кримські гори і південний берег Криму
Вік учнів, клас
14 років, 8 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Використовуючи знання особливостей природних умов і ресурсів та їх вплив на формування господарськіх комплексів.Скласти фізико-географічну характеристику кримськіх гір і південного берегу Криму, а також проаналізувати вплив господарської діяльності на природу цього унікального куточка нашої країни, та шляхі розв’язання геоєкологічних проблем. Основні види діяльності фотографування об’єктів, обробка інформації написання та оформлення роботи. Продукт діяльності: дослідницький проект
План вивчення теми (вставити файл)
План вивчення теми План проведения проекта
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проекту оцінювання буде виконуватися за допомогою форм оцінювання та контрольних списків, при впровадженні роботи над проектом контроль буде відбуватися в зворотньому зв’язку за допомогою звіту по виконанню проекта, та оцінюватися план проекту через файл статистики. На прикінці роботи над проектом продукт діяльності буде оцінено усним виступом членів груп. На початковому етапі вчитель використовує таблиці З-Х-Д, метод «Мозкового штурму» з метою виявлення знань, умінь, навичок та ступінь готовності до виконання даного проекту. На етапі роботи над проектом використовується контрольний список з основними подіями, датами, стадіями виконання проекту, тестування, взаємооцінювання в групах ціллю яких є контроль процесу виконання та виявлення періоду необхідності надання консультацій. На заключному етапі представляється звіт в вигляді презентацій та публікацій, аналіх виконаної роботи, суть яких полягає в аналізі та власне оцінці проведеної роботи. Доцільно провести само оцінювання учнів. За даними результатами кожен учасник команди отримає оцінку.
Контрольний список самооцінювання роботи в групі
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
І-етап проекту (один урок): перед початком проекту учитель, на педраді роздає колегам публікацію по проектній роботі. На початку проекту, враховуючи стратегії навчання учитель об’єднує учнів групи для того, щоб правильно змотивувати дітей та викликати інтерес до проекту. Групам роздається брошюрка з описом теми, демонструється вступна презентація. У ході презентації, щоб об’єднати дітей які навчаються на одинакових рівнях з знанням, учні заповнюють таблицю попередніх знань З-Х-Д, та організаційну діаграму. Далі вчитель об’єднує учнів в 4 групи за списком, кожна з груп отримує своє завдання, для відповідей на які їм потрібні нові знання. 1. група: збирає інформацію (худ.твори, вірші про Крим) 2. група: фотографує об’єкти (робить фотопрезентацію) 3. група: проводить соціологічний опрос. 4. група: оброблює інформацію, пише та оформлює роботу. ІІ – етап проекту: Кожна з груп виділяє між собою ролі та обов’язки, виконує дослідницькі функції, учні можуть використовувати різноманітну літературу, глобальну мережу Інтернет, за допомогою чого вони знаходять потрібний матеріал: 1 група: - знаходе та опрацьовує худ.твори про Крим; 2 група: - веде пошук фотографій, використовує ілюстрації картин видатних митців про Крим. 3 група: - проводить соціологічне опитування; 4 група: Обробляє інформацію пише і обробляє роботу, виступає перед учнями Учні знаходять інформацію по темі дослідження за допомогою Інтернету копіюють її, з урахуванням авторського права, спілкуються між собою в онлайн чаті, форумі, соціальних мережах, налагоджують план дій та просування ходу проекту. Також інтернет допомогає їм поєднати інформацію котру вони готують усією групою, навіть якщо вони знаходяться на великій відстані між собою. Глобатьна мережа допоможе учням знайти відповідний матеріал, який допоможе при розробці презентації та публікації свого проекту. В ході цього етапу учитель супроводжує учнів, направляі їх, веде журнал робти учнів, слідкує за їхньою зайнятістю в проекті. ІІІ етап проекту (один урок): Після того, як матеріал був знайдений, учні вже згрупували його, вони демонтструють свою роботу іншим учням класу, відповідають на питання, що виникли. Результат своєї роботи подають у вигляді презентацій або публікацій (Разробка урокe. Презентація учнів)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Єрьоменко Наталія Василівна
Фах, навчальний предмет
вчитель географії
Навчальний заклад
Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50
Місто\село, район, область
м.Макіївка, Донецька область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
01.04.2013 – 06.04.2013
Місце проведення тренінгу
Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50