Портфоліо Єрмакова Дмитра Олекксійовича з теми "Світло навколо нас"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Світло навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика. Інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Світлові явища

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час вивчення теми «Світлові явища» з курсу фізики в 7-му класі учні знайомляться з поняттями світла, вивчають процеси випромінювання, розповсюдження, відбивання, заломлення та поглинання світла, розглядають основні джерела та приймачі світла. Робота над проектом допоможе учням більш глибоко осягнути дану тему, виконуючи досліди з теми, знаходячи відповідну інформацію, оформлюючи результати своїх досліджень. А також допоможе розвинути навички 21-го століття та навички роботи з технологіями Веб 2.0.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Сформувати в учнів навичок створення презентацій, блогів, буклетів, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. Вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про поширення світла, сприймання світла людиною. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про світлові явища, класифікуючи їх та предствляти результати своїх досліджень за допомогою графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних. Сформувати уміння аналізу світлових явищ, які виникають навколо них, з'ясування причинно-наслідкових зв'язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей поширення та сприйняття світла; оформлення результатів дослідження проблем та відповідей запитання за допомогою технологій Веб 2.0 та подальшого їх онлайн-обговорення.

Опис оцінювання

1.До початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів Таблиця З-Х-Д, рівня їх фактичних знань з теми, рівня сформованості навичок роботи з технологіями Веб 2.0 та створення презентацій. 2. Під час проведення проекту проводиться: анкетування для групування учнів та розподілення ролей, оцінювання знавичок використання інтернет-ресурсів, відслідковування та коригування ходу виконання роботи. 3. По завершенню проекту проводиться: визначення рівня здобутих знань з теми "Світлові явища" та сформованих умінь використання технологій Веб 2.0, взаємооцінювання командною роботою.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Учнівська вікі стаття

Учнівський блог


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Єрмаков Дмитро Олексійович

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання

Місто\село, район, область

м. Кіровоград

Контактні дані

email: gntnit@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02.07.2012-06.07.2012

Місце проведення тренінгу

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.В.Сухомлинського

Тренери

Скрипка Анна Володимирівна, Литвиненко Ольга Валентинівна