Портфоліо "Материк багатьох рекордів"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Південна Америка

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

7 клас, материк Південна Америка, тема: географічне положення та дослідження. Історичні повідомлення про відкриття материка (Інтернет), робота з картою. Нанесення крайніх точок материка на контурній карті, розробка учнівських презентацій спостережень та досліджень в Інтернеті програмою «Планета Земля»

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 ст. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване анкетування, учні створюють загальну схему З-Х-Д, асоціативний кущ, дошку запитань. Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань і рефлексії. Використання З-Х-Д схеми перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту заохочує учнів до пізнання, оскільки вони повертаються до неї декілька разів впродовж проекту. По закінченню учні проходять тестування. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів.

Діяльність учнів та вчителя

Після ознайомлення з темою проекту, ми знайомимося з учительською презентацією. Визначаємо, які матеріали треба знайти в різних джерелах, знайомлю з законом про авторське право, про метод проектів взагалі. Учні об’єднуються в групи за жеребкуванням, відбувається диференційований розподіл завдань. Одні шукають інформацію в підручниках та мережі Інтернет, інші його узагальнюють, шукають відповіді на поставлені завдання. Впродовж проекту вчитель постійно надає консультації, проводить оцінювання для визначення навчальних потреб учнів, анкетування. Постійний контроль прогресу у навчанні дозволяє керувати процесом роботи над проектом. В кінці дослідження обговорюється спосіб демонстрації виконаної роботи та запрошуються гості. Про виконану роботу учні звітують, створюючи блог.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Польова Людмила олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Гейківська СЗШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Ранній ранок Криворізького району Дніпропетровської області

Контактні дані

ludapk@gmail.com

Відомості про тренінг

Проходить у другій половині дня

Дати проведення тренінгу

З 4 лютого по 16 лютого

Місце проведення тренінгу

Гейківська СЗШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Хуторна Вікторія Анатоліївна